реклама Делікат

Сьогодні на площі перед Будинком рад 15 ветеранів і людей з обмеженими можливостями отримали від голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба ключі від автомобілів Део-Сенс, інформує прес-служба ОДА.

– Сьогоднішня подія – ще один конкретний приклад виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича та відповідних обласних програм. Зазначу, що вручення автомобілів лише в цьому році відбувається вчетверте, – підкреслив очільник області. – Ми завжди пам’ятаємо, що головну оцінку роботі влади дають передусім люди, а не статистика.

Автомобілі від губернатора отримали:

Хатямов Ахтям Гібадулович, учасник бойових дій, інвалід війни І групи.

Мазепа Іван Олексійович, учасник бойових дій.

Ткаченко Ольга Гнатівна, учасниця бойових дій, інвалід 1 групи загального захворювання.

Булатецький Микола Федорович, учасник бойових дій, який  воював на фронті з першого до останнього дня. Інвалід війни 1 групи.

Кравець Семен Семенович, учасник бойових дій, інвалід війни 1 групи.

Каландирець Дмитро Костянтинович, учасник бойових дій, інвалід війни 1 групи.

Булгарцев Микола Михайлович, учасник бойових  дій, полковник у відставці.

Пурій Іван Степанович, учасник бойових дій, інвалід війни 1 групи.

Гончарук Іван Степанович, учасник бойових дій, інвалід війни 1 групи.

Матвєєв Микола Михайлович, учасник бойових дій.

Гнатко Григорій Михайлович, учасник бойових дій, інвалід війни 1 групи.

Мозговий Петро Герасимович, учасник бойових дій, інвалід війни 1 групи.

Літун Володимир Іванович, інвалід з дитинства 2 групи,  інвалід війни 2 групи.

Панська Катерина Дмитрівна, інвалід з дитинства 1 групи.

Загорулько Анатолій Миколайович, інвалід з дитинства 1 групи.

реклама

Коментарі  

 
-4 #10 Олександр Мосенко 22.08.2012 06:30
не "Део-Сенс", а "ЗАЗ-Сенс", вони дешевші й гірші, сам Тулуб на такій посоромився б і по двору кататись, а питання , хто такі "ветерани бойових дій"? За що їм автомобілі, за які такі заслуги перед Україною?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 федор принципиальный 21.08.2012 16:20
из государственног о кармана и последний дурак отдаст вот если бы фуф.....ин дал машины из собсвенного кармана как это было во время войны когда честные люди отдавали свое накопленное на закупку самолета или танка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 оглядач 21.08.2012 15:34
Цікаво було б почути коментарі, якби опозиція подарувала... хоча б шось, ато говорити кожен може.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Розумниця 21.08.2012 15:05
Цікаво слухати людей, яких постійно все не влаштовує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Дядя Вася 21.08.2012 15:01
Цитую О.ЧУПРИНА:
Був присутнім на цьому дійстві,картина жахлива.Немічні літні люди під палючим сонцем чекають "благодетелів",глядачів немає,для масовості знімають з робочих місць працівників адміністрації,в иходить губернатор і читаючи папірець вітає присутніх з виконанням ще однієї ініциативи Президента.Навіть депутати-регіонали відвертаються в іншу від оратотора сторону,декільк а перехожих вигукують"ГАНЬБА".Хочемо так далі жити?

Ну не таке воно й палюче було...Та й здається, ніхто з отримувачів не був проти автомобіля і "ганьбою" це не вважав.Ну а те, що Тулуб має до дарунків таке саме відношення,як і будь- хто з нас- свята правда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 Микола 21.08.2012 14:53
Коли мільйонери дарують калікам на останніх роках життя автомобілі - це аморально. Запитання до Тулуба: де ви взяли гроші? Обікрали людей як липку, а тепер хизуєтеся :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 О.ЧУПРИНА 21.08.2012 14:25
Був присутнім на цьому дійстві,картина жахлива.Немічні літні люди під палючим сонцем чекають "благодетелів",глядачів немає,для масовості знімають з робочих місць працівників адміністрації,в иходить губернатор і читаючи папірець вітає присутніх з виконанням ще однієї ініциативи Президента.Навіть депутати-регіонали відвертаються в іншу від оратотора сторону,декільк а перехожих вигукують"ГАНЬБА".Хочемо так далі жити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Стриманий 21.08.2012 13:03
Погоджуюсь з тим, що це автомобілі від ДЕРЖАВИ, тобто від усіх працюючих та поповнюючих бюджет. А пристосуванці і зайди, як С.Б., цинічно і нахабно використовуютть це для власного піару. Покращувачі, блін...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Rokfeller 21.08.2012 12:47
Як вибори їх активізують!
Може їх проводити щороку,то ця братва почне таки працювати 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Микола Б. 21.08.2012 12:42
Шановні журналісти,авто мобілі отримали не від Тулуба, а від усіх працюючих людей черкащини, які наповнюють бюджет області.А вийти перед камерами і подарувати ключі любий може.Складається таке враження що на Черкащині тільки Тулуб працює,а всі інші байдики бють...Слава,працьовит ому Тулубу!!! ЩОБ МИ БЕЗ ВАС РОБИЛИ?