реклама
Будівельна компанія надія

Учора у виставковому залі Монастирищенського центру культури та дозвілля з нагоди Дня художника відбулося відкриття виставки картин монастирищенського художника Бориса Петровича Павлюка.

66840f2d6c5ec2c694ee2d1b0b2cf8bb

Про це інформує Монастирищенська міська громада.

Для перегляду Борис Петрович представив усі картини, які створював роками.

Представлені картини виконані в різних жанрах – портрета, натюрморту, пейзажу, тематичної картини. Варто зазначити, що кожне полотно має власний характер, у яких митець передавав свій настрій. За допомогою своїх робіт художник передав внутрішні переживання, красу навколишнього світу тощо.

Також, з нагоди свята Подяками відзначили високий професійний рівень Монастирищенських художників, які раніше презентували свої полотна у виставковому залі ЦКД. Чудові слова вітань линули на їх адресу з побажаннями натхнення, любові, гармонії в житті та творчості! Невичерпної енергії і творчої наснаги в примноженні славних культурних традицій рідного краю.

На відкриття виставки завітало чимало відвідувачів. Помилувалися самобутньою красою прийшли й заступники міського голови Зоряна Заворотна та Сергій Говрас, місцевий меценат Олег Яровий, які привітали митця з дебютною виставкою та побажали подальших творчих успіхів.

Вишуканість, неповторність, гра кольорів – на це варто подивитися!  Виставка полотен Бориса Павлюка доступна для перегляду з 7 по 28 жовтня з 10:00 до 16:00 год. щоденно, крім вихідних.

Головна умова для відвідувачів – дотримання карантинних умов.

042744e996eaedcfa79872b18044e767

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #1 Мастер-пензляр Безенчук 08.10.2021 23:11
Поздравляю, коллега!
Остался у меня,
На память от тебя,
Портрет твой, портрет
Кистей Бориса Павлюка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ