реклама

реклама

Ремонтні роботи на найдовшій автодорозі Черкащини тривають. На фініші капремонт 10-кілометрової ділянки автодороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань від села Соколівочка до колишнього аеродрому поблизу Тального.

photo_2021-10-08_09-30-12


Про це інформує очільник Черкащини Олександр Скічко.

– Хто ще не був там проїздом – оцініть масштаби на фото, – відзначає посадовець. – На черзі влаштування майданчика для габаритно-вагового контролю, освітлення, з’їздів, водовідведення та решти потрібного.

За словами Олександра Скічка, за два роки завдяки програмі Президента цю дорогу відновлять по всій протяжності: 67,2 км торік і 127,7 км цьогоріч. Зокрема, у 2021 році ремонтують 13 ділянок у всіх районах області. Три ділянки вже ввели в експлуатацію, на інших – роботи на фініші.

Автодорога державного значення Н-16 – маршрут, що проходить через всю область зі сходу на захід. Починається від Золотоноші, далі минає Черкаси, Смілу, Шполу, Звенигородку, Тальне та Умань.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #8 Степанич 10.10.2021 12:07
Цитую Зінченко:
а до підприємств, яких тут немало, до торгівельних центрів, до заправок, яких теж немало- що, Роклами підвозити??? а транзитні фури і так роблять об'їзд- нема дурних по світлофорах маячити і пішоходів пильнувати..
Думка зрозуміла. Ваші пропозиції, аби фури не розбивали дороги в місті?
Я пропоную робити бетонні дороги, як в Техасі. Тільки чи потягне іх бюджет міста?
Тому єдина альтернатива - це жорсткий ваговий контроль вантажівок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Гек 10.10.2021 11:10
А в сторону Канева разбитая, пусть там скичко "попиарится масштабами". Щас выпадет снег и будут ямы с полколеса.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Зінченко 10.10.2021 08:35
Цитую Степанич:
Цитую Антон:
Покажи Бондаренку під носа розбиту об'їзну Першотравневу! Скільки через неї фури руйнуватимуть місто??
Ну зроблять вул.Першотравневу, а фури все одно продовжитимуть їздити і розбивати вулиці 30 років Перемоги і Сумгаїтську!! Тут треба глобально мислити і пускати фури повністю в об'їзд міста!

а до підприємств, яких тут немало, до торгівельних центрів, до заправок, яких теж немало- що, Роклами підвозити??? а транзитні фури і так роблять об'їзд- нема дурних по світлофорах маячити і пішоходів пильнувати........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 5 колесо телеги 09.10.2021 14:09
а телега це та тiтка шо друкувала де збиратись явреням и шо брати та коли йти до Яру Б
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Антон 09.10.2021 12:22
Коли зроблять відрізок вул.30 років Перемоги між вул.Теліги і вул.Сумгаітською?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Степанич 09.10.2021 12:10
Цитую Антон:
Покажи Бондаренку під носа розбиту об'їзну Першотравневу! Скільки через неї фури руйнуватимуть місто??
Ну зроблять вул.Першотравневу, а фури все одно продовжитимуть їздити і розбивати вулиці 30 років Перемоги і Сумгаїтську!! Тут треба глобально мислити і пускати фури повністю в об'їзд міста!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 007 09.10.2021 11:57
Коли ділянку поворот на с.Дубіївка до м.Сиіла робитимуть? Єдина ділянка цієї дороги розбита.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Антон 09.10.2021 11:31
Покажи Бондаренку під носа розбиту об'їзну Першотравневу! Скільки через неї фури руйнуватимуть місто??