реклама
Будівельна компанія надія
13 жовтня Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Черкаській області проведе планові антитерористичні навчання. Тренування відбудуться в умовах, максимально наближених до реальних, на території залізничного вокзалу м. Черкаси.

244580322_1515921422120377_4609244730255874858_n

У ході навчань планується перевірити ступінь захисту стратегічно важливого об’єкту і місць масового перебування людей у разі виникнення терористичних загроз, а також відпрацювання практичних навичок з виявлення та знешкодження терористів.

Під час тренувань на залізничній станції пасажирського вокзалу можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження руху транспортних засобів і пішоходів, зміни розкладу залізничного транспорту, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

СБУ звертається до місцевих жителів та гостей регіону із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства, з неухильним дотриманням прав і свобод громадян.

Крім того, просимо інформувати правоохоронців у випадку:

– прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;

– появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;
– виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;

– отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій.

У випадку отримання такої інформації просимо повідомити до Управління СБУ в Черкаській області за номером цілодобової гарячої лінії: (0472) 37 92 44, або на електронну поштову скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Інформація, що надійде до Управління, буде невідкладно перевірена.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #2 Вентиль+ 12.10.2021 14:31
В програмі таких заходів бажано передбачити відпрацювання ситуації з включення опалення і виявлення осіб, які зривають опалювальний сезон.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Права і свободи громадян 12.10.2021 11:58
Та межі чинного законодавства. Їм там самим не смішно? Хтось хоч колись бачив, шоб кгб та його наступники не плювали вже на саме таке формулювання, не кажучи вже про реальне дотримання прав, свобод людини та чинного законодавства?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ