реклама

реклама

На виїзді з міста Черкаси, біля Руськополянського перехрестя, встановлять новий світлофорний об’єкт. Роботи мають завершити до кінця жовтня 2021 року.

613857c808590

Про це в коментарі виданню «Вичерпно» повідомив речник Служби автодоріг у Черкаській області Юрій Дубрава.

Підрядна організація на замовлення САД у Черкаській області демонтує старі електроопори та встановить нові залізобетонні опори.

«Також демонтують старий світлофорний об’єкт й облаштують новий. Заплановано, що ці роботи буде завершено до кінця жовтня 2021 року», — зауважив Дубрава.

Зазначимо, на цьому перехресті ледь не щодня стаються дорожньо-транспортні пригоди. Також водії скаржаться на затори зі сторони Хуторів та Руської Поляни.

реклама

Коментарі  

 
+4 #12 СОЛДАТ 17.10.2021 16:01
Цитую центральне опалювання:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Степанич:
Цитую Пересічний:
Взагалі то там круговий рух якраз доречний був би
А я кажу, що взагалі-то там круговий рух недоречний!
І що далі? Замовимо експертизу в спеціалістів з дорожнього будівництва?

Визвіть один одного на дуель :lol: На тому перехресті....

а тебя солдат давно уже надо вызвать туда где черти собираются.это у дома порха,шоб ты знал

Ты опять клей начал нюхать? Часто чертей видишь? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 центральне опалювання 17.10.2021 12:40
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Степанич:
Цитую Пересічний:
Взагалі то там круговий рух якраз доречний був би
А я кажу, що взагалі-то там круговий рух недоречний!
І що далі? Замовимо експертизу в спеціалістів з дорожнього будівництва?

Визвіть один одного на дуель :lol: На тому перехресті....

а тебя солдат давно уже надо вызвать туда где черти собираются.это у дома порха,шоб ты знал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 СОЛДАТ 16.10.2021 21:22
Цитую Степанич:
Цитую Пересічний:
Взагалі то там круговий рух якраз доречний був би
А я кажу, що взагалі-то там круговий рух недоречний!
І що далі? Замовимо експертизу в спеціалістів з дорожнього будівництва?

Визвіть один одного на дуель :lol: На тому перехресті....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Степанич 16.10.2021 19:21
Цитую Пересічний:
Взагалі то там круговий рух якраз доречний був би
А я кажу, що взагалі-то там круговий рух недоречний!
І що далі? Замовимо експертизу в спеціалістів з дорожнього будівництва?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Пересічний 16.10.2021 18:02
Цитую Степанич:
Цитую Руслан:
Там повинен бути круговий рух. На світлофор обов'язково хтось буде проскакувать. Зато не зменшеться це точно.
Мем "да что ты такое несёшь, чйорт побери".
Ага, прибрати всі світлофори з Черкас і зробити суцільні кругові рухи на всіх перехрестях.
Один рявкнув "круговий рух", і вся камарілья злилася в одобрямсі :lol:
П.с. вистачить там світлофора. Хто буде проскакувати на червоний, буде грати з долею.

Взагалі то там круговий рух якраз доречний був би, так що не потрібно тут лементувати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 Степанич 16.10.2021 10:58
Цитую Руслан:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Руслан 16.10.2021 06:21
Там повинен бути круговий рух. На світлофор обов'язково хтось буде проскакувать. Зато не зменшеться це точно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Олександр 15.10.2021 21:55
Було б добре, щоб розмітку на цьому перехресті відтворював думаючий професіонал,так як це було років зо двадцять тому ще до ремонту, а не безграмотний дилетант, тому і ДТП виникають так часто. Там же неможливо без проблем повернути з міста на Хутори. Підніміть архіви і переробіть розмітку. А як запрацює світлофор, то взагалі буде чудово. Можна буде легко перетнути головну дорогу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Следователь 15.10.2021 21:31
Цитую Черкасчанин:
Так вроде бы круг планировали? Или концепция поменялась?
Где вы читали в официальных релизах о круге на том перекрестке??
Разве что во ... мечтах здешних комментаторов :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Черкасчанин 15.10.2021 19:52
Так вроде бы круг планировали? Или концепция поменялась? :lol: :lol: :lol: