реклама

реклама

Директор КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась повідомив про початок опалювального сезону.

image

Зокрема, він зазначив, що під час переходу на зимовий спосіб роботи виникатимуть певні незручності. Увімкнення опалення відбуватиметься протягом 3-4 днів. У цей період можливі питання до якості гарячого водопостачання.

Окремо Павло Карась повідомив головам ОСББ, що слід відчинити всі будинки для прийому теплоносія – незалежно від того, чи плануєте зараз отримувати тепло, чи вирішили поекономити ресурси. Адже систему слід налагоджувати при всіх під’єднаних будинках, з розповітреною системою.

Також очільник «Черкаситеплокомуненерго» сказав про увімкнення опалення в закладах освіти:

– Централізоване опалення в дитячих садках і школах відбувається за рішенням відповідного керівника і за рішенням департаменту освіти Черкаської міської ради. Тому з 15 жовтня розпочато підключення дитячих садків до подачі теплоносія. Щодо шкіл – то тут питання вирішуватиме безпосередньо директор кожної школи.

 

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-3 #15 веник 16.10.2021 21:19
Цитую ЮЗР:
Цитую веник:
Цитую ЮЗР:
Цитую веник:
Зачем ты живёшь в совковой квартире, избавь себя от этих мучений, собирай вещи и на выход, совковая квартира это пережиток совка.
Веник!Ты Дебилоид? 8) Причем тут квартира до отопления?
Не один я такой! У нас весь дом ОСББ и большенство сейчас не хочет это отопление!

Дебилоид просто ваше "большинство" алкаши безработные из колхозов припхавшиеся, живущие за бабкины пенсии и перечислений с Паёв, поэтому каждую копеечку сидят считают и кричат не включайте отопление.

Не гони ДЕБИЛОИД! 8) У меня ещё даже переплата около 3штук..было бы хододно..никто не против был бы..А ты ДЕБИЛОИД утепляй жильё

Дебилоид,что такое сейчас 3штуки))) может ещё дом 40ка одеялами укутать, вообще можно будет отопление не включать. нуу ДЕБИЛОИД
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 ЮЗР 16.10.2021 18:54
Цитую веник:
Цитую ЮЗР:
Цитую веник:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Перегрітим 16.10.2021 17:15
Цитую Босс:
1 поверх,панельни й 10 поверховий будинок - в квартирі +18. На кухні завжди вікно на провітрюванні. Коли включать опалення - балкон і вікна будуть "на роспашку", як у липні! Тільки в липні цілодобовий кошдішен обходиться дешевше ніж центральне опалення!

У таких квартирах треба зменшувати кількість секцій в батареях, щоб у таких боссів голови були постійно на провітрюванні і не видумували дурні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Анатолій 16.10.2021 16:32
Цитую Босс:
1 поверх,панельни й 10 поверховий будинок - в квартирі +18. На кухні завжди вікно на провітрюванні
Оце нормальні сусіди.
В мене сусіди - молода пара (років 26-28), 1-кім.квартира (панельний будинок) - влітку кондиціонер постійно працює на охолодження; восени кондиціонер з ранку до вечора працює на обігрів. Жужить без зупинок. Що воно за люди такі, то жарко їм, то мерзнуть. :o Вікна теж постійно закриті :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 тепло 16.10.2021 14:52
Цитую Босс:
1 поверх,панельни й 10 поверховий будинок - в квартирі +18. На кухні завжди вікно на провітрюванні. Коли включать опалення - балкон і вікна будуть "на роспашку", як у липні! Тільки в липні цілодобовий кошдішен обходиться дешевше ніж центральне опалення!

Если будут окна "на распашку", будешь выселен в частный дом, можешь потом там все окна и двери " на распашку" держать хоть при -30 градусов, а когда ты живёшь в многоквартирном доме, то будешь считаться с остальными людьми живущими в этом доме и не выпускать тепло на улицу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Босс 16.10.2021 13:15
1 поверх,панельни й 10 поверховий будинок - в квартирі +18. На кухні завжди вікно на провітрюванні. Коли включать опалення - балкон і вікна будуть "на роспашку", як у липні! Тільки в липні цілодобовий кошдішен обходиться дешевше ніж центральне опалення!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 решилось 16.10.2021 13:03
Цитую ЮЗР:
Цитую веник:
Зачем ты живёшь в совковой квартире, избавь себя от этих мучений, собирай вещи и на выход, совковая квартира это пережиток совка.
Веник!Ты Дебилоид? 8) Причем тут квартира до отопления?
Не один я такой! У нас весь дом ОСББ и большенство сейчас не хочет это отопление!

УРА, это означает что остальные кто хочет отопление в этом доме имеют полное право не платить ОСББ до тех пор пока им его не включат. И вообще пусть ОСББшники себе (кто молодой) идут работу ищут, кто старый пусть на свою пенсию живёт, а то как рабы пошли в рабство к жильцам домов, мы вам здесь цветочки будем под подъездом сажать, а вы нам платите за это.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 веник 16.10.2021 12:17
Цитую ЮЗР:
Цитую веник:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 разогнать бэ бэ 16.10.2021 11:58
Цитую ЮЗР:
Цитую веник:
Зачем ты живёшь в совковой квартире, избавь себя от этих мучений, собирай вещи и на выход, совковая квартира это пережиток совка.
Веник!Ты Дебилоид? 8) Причем тут квартира до отопления?
Не один я такой! У нас весь дом ОСББ и большенство сейчас не хочет это отопление!

Каждое .овно подзаборное себя царём и богом возомнило. Не осБэ-Бэ-бэ всяким решать включать людям отопление или нет. Сказано включить, значит включить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 ЮЗР 16.10.2021 08:02
Цитую веник:
Зачем ты живёшь в совковой квартире, избавь себя от этих мучений, собирай вещи и на выход, совковая квартира это пережиток совка.
Веник!Ты Дебилоид? 8) Причем тут квартира до отопления?
Не один я такой! У нас весь дом ОСББ и большенство сейчас не хочет это отопление!