реклама

реклама Делікат

реклама

У жовтні 2021 року Черкаський «Азот»,  що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, відвантажив лікарням 560 тонн медичного кисню. Про це повідомив Голова Правління ПрАТ «АЗОТ» Віталій Скляров під час наради в Союзі хіміків України.

IMG_9188

«У жовтні ми виробили та поставили 560 тонн кисню. З початку листопада лікувальні заклади Черкащини та сусідніх областей вже замовили понад 220 тонн кисню. Всього близько 600 тонн медичного кисню кожен місяць ми готові відвантажувати, допоки не стабілізується ситуація із захворюваністю на коронавірус. Весь кисень, за рішенням акціонера, постачається в лікарні на безоплатній основі», – сказав Віталій Скляров, Голова Правління ПрАТ «АЗОТ».

Сьогодні, за різними оцінками, тонна кисню щоденно підтримує життя близько 100 хворих. Таким чином, кисень, виготовлений Черкаським «Азотом», щодня допомагає рятувати життя близько 2 тисяч хворих на COVID-19.

«Споживання медичного кисню одним пацієнтом, інфікованим штамом “Дельта”, зросло у 5-6 разів, порівняно із госпіталізованими у попередні хвилі пандемії», – заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Віталій Скляров підкреслив, що насамперед завод надає медичний кисень лікарням Черкас та Черкаської області. Географія поставок кисню розширюється також на інші регіони України, зокрема, лікарні Черкаської, Київської, Волинської та Житомирської областей.

«Ми чітко розуміємо нашу соціальну місію: надаючи кисень лікарням, ми рятуємо життя. Тому ми працюємо над виробництвом кисню 24/7. Міністерство охорони здоров’я зараз повністю координує весь процес розподілу кисню між лікувальними закладами України. Перші дні листопада підприємство відвантажує кисень в Черкаську інфекційну лікарню й інфекційні відділення в Третій міській лікарні невідкладної допомоги. Зараз надійшли нові заявки на поставку рідкого кисню в Житомирську, Сумську та Київську області. Ми всіляко будемо намагатися забезпечити їхні потреби. Проте, я наголошую, що Черкаська область була, є і буде для нас пріоритетною», – розповідає Віталій Скляров.

Починаючи з квітня 2020 року, Черкаський «Азот» виділив 1,2 мільйона гривень на допомогу Черкасам в подоланні епідемії, ставши одним з ключових учасників спеціально створеного благодійного фонду «Черкаси проти COVID-19». Зокрема, на кошти фонду було придбано апарат штучної вентиляції легенів «BLIZAR» для Черкаської інфекційної лікарні та засоби захисту. На початку липня Черкаський «Азот» закінчив монтаж і встановлення газифікатора рідкого кисню в Третій міській лікарні, необхідного для відновлення роботи централізованої системи подачі кисню.

Всього з початку пандемії (з квітня 2020 року), Черкаський «Азот» безкоштовно відвантажив понад 650 тонн кисню медичним закладам Черкаської та сусідніх областей.

Медичний кисень від «Черкаського «Азоту» отримали 8 медичних закладів Черкаської області: Черкаська обласна лікарня, Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської облради, Черкаський міський пологовий будинок, Третя міська лікарня швидкої медичної допомоги, Драбівська багатопрофільна лікарня, Золотоніська районна багатопрофільна лікарня, Городищенське медичне об’єднання.

Також медичний кисень отримали медустанови Вінницької та Сумської областей. Зокрема, лікувальні заклади Вінницької ОДА, Миронівська центральна районна лікарня та управління охорони здоров’я Сумської міської ради.

Про це інформує пресслужба ПрАТ Черкаський «АЗОТ».

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100