Гарячі номера телефонів

У спортивному комплексі «Будівельник», який працює на проспекті Хіміків, 50/1, стартувала реконструкція для встановлення системи рекуперації. Тут облаштують монолітний пояс, замінять вітражні панелі, зроблять отвори для повітроводів, відремонтують внутрішню мережу освітлення, далі перейдуть до встановлення припливної та витяжної системи вентиляції.

252903575_1957013524460529_1413402521059257458_n

Усі ці роботи виконує будівельне підприємство «Євробудстандарт», яке стало переможцем відкритого тендеру.

Як розповіла директорка комунального підприємства Світлана Бондар, будівлі спортивного комплексу понад 40 років (її звели в 1978 році). Тут проводять тренування із дзюдо, самбо, боксу й танців, а ще – відбувається підготовка національних збірних команд із волейболу, баскетболу та греко-римської боротьби.

Тільки в минулому, 2020 році, в «Будівельнику» провели 146 масових заходів, серед них – 59 чемпіонатів міста, 16 чемпіонатів області та 60 всеукраїнських змагань.

– Система вентиляції дозволить проводити в нашому спортивному комплексі змагання більш вищого рівня, для прикладу, міжнародного, – говорить директорка Світлана Бондар. – Водночас, вона потрібна й для комфортного перебування і спортсменів із тренерами, які займаються і працюють у нас, і всіх учасників змагань, які проходять у нашому спортивному комплексі.

Нині, за її словами, будівельні роботи не впливають на звичний ритм спортивного комплексу.

– Продовжуємо розвивати й розбудовувати спортивну інфраструктуру нашого міста, аби діти й молодь мали, де займатися, тренувалися в комфортних умовах, – коментує міський голова Анатолій Бондаренко. – За цим  фізичне й ментальне здоров’я нашого суспільства.

Як повідомили в департаменті освіти та гуманітарної політики, вартість робіт становить 5,2 млн грн. Їх завершуватимуть у наступному році.

реклама

Коментарі  

 
+3 #1 Степанич 06.11.2021 11:21
Спортсменам добре буде з новою вентиляцією.
А ось глядачів, якщо у влади є розум, думаю, не скоро пустять на масові заходи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100