Sucurity Police

Артем Довбик, який родом із Черкас, увійшов до історії національної команди з футболу, забивши 400-й гол в історії збірної України.

2682748

Про це повідомляє «Кореспондент».

У рамках десятого туру групового раунду відбору ЧС-2022 збірна України обіграла національну команду Боснії та Герцеговини (2:0) і вийшла до плей-офф Чемпіонату світу 2022 року.

Автором другого голу став форвард Артем Довбик, який з'явився на полі, замінивши Романа Яремчука за кілька хвилин раніше.

Відео голу Довбика можна переглянути ТУТ.

Раніше під час чемпіонату Європи 2021 року Артем Довбик забив вирішальний гол у матчі збірної України проти збірної Швеції, що дозволило Україні вперше вийти у чвертьфінал європейського чемпіонату. Забитий на 121-ій хвилині, це був найпізніший гол з усіх матчів, зіграних збірною України.