реклама
Будівельна компанія надія

У зв’язку з інформаціями в ЗМІ про брак газу та вугілля, видання «Прочерк» звернулося з інформаційним запитом в Міністерство енергетики України. Ми цікавилися, яка ситуація щодо проходження осінньо-зимового періоду 2021-2022 років та яка ситуація з вугіллям зокрема?

Фото з Черкаської ТЕЦ

Фото з Черкаської ТЕЦ


 
«На сьогодні укладені контракти  і здійснюється імпорт вугілля з Польщі, США та Колумбії. Протягом опалювального сезону очікується імпорт додатково 2 млн тонн, що дозволить забезпечити потреби українських ТЕС у вугіллі.

Також повідомляємо, що за 9 місяців 2021 року вугледобувними підприємствами України видобуто вугілля на 787,8 тис. тонн (або на 3,7%) більше порівняно з відповідним періодом минулого року. У тому числі видобуток енергетичного вугілля збільшився на 390,4 тис. тонн (або на 2,4%). Упродовж вересня 2021 року вугледобувними підприємствами, що підпорядковані Міненерго, видобуто вугілля на 145,6 тис. тонн (або на 60,9%) більше, ніж у вересні 2020 року. Зокрема, енергетичного вугілля видобуто на 137,8 тис. тонн (або на 69,5%) більше рівня видобутку вересня минулого року.

Питання віялових відключень електроенергії не стоїть на порядку денному.

Міненерго оптимізовано планові річні графіки ремонтів електростанцій, в тому числі, ремонтну кампанію атомних енергоблоків, що дозволило збільшити обсяги виробництва електроенергії ДП НАЕК «Енергоатом» в енергодефіцитний період ОЗП 2021/2022 року. Зокрема, протягом вересня – грудня 2021 року очікується збільшення генерації АЕС на 880 млн кВтгод в порівнянні із прогнозним балансом електричної енергії ОЕС України, затвердженим 26.04.2021. Це знизить витрату вугільної продукції на ТЕС ГК близько 450 тис тонн», - йдеться в відповіді виданню прес-службою Міненерго.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ