Гарячі номера телефонів

Через рішення Верховного Суду станом на сьогодні договір з «Новою якістю» про вивезення нагебариту знов є чинним. Але в Черкаській міській раді підготували новий «проєкт рішення виконкому про односторонню відмову від договору на надання послуг з вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних) на території міста Черкаси».

e160b0d50b9fa587ad92424a10896786

Про це повідомив директор департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради Юрій Гончар, інформує пресслужба міськради.

«16 листопада 2021 року відбувся розгляд справи у Верховному Суді України про розірвання договору на надання послуг з вивезення великогабаритних та ремонтних відходів, укладеного між виконавчим комітетом Черкаської міської ради та УК «Нова якість «Благоустрій». Розірвати договір хоче міська влада Черкас через неналежне виконання його умов управлінською компанією.

Наразі Верховний Суд повернув справу на повторний розгляд до першої інстанції.

Станом на сьогодні договір з «Новою якістю» є чинним, тому управлінська компанія має належним чином надавати послуги з вивезення великогабаритних та ремонтних відходів. Натомість вже зафіксовано систематичні порушення виконавцем договору його умов. Саме тому міська влада планує відмовитися від їхніх послуг у односторонньому порядку», – зазначив Юрій Гончар.

Нагадаємо, що 7 липня 2021 року Черкаська міська рада домоглася розірвання договору про надання послуг з вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних) на території міста Черкаси з УК «Нова якість «Благоустрій». Відтоді вивезенням великогабариту у місті опікувалися комунальні підприємства, також містяни за необхідності могли замовити цю послугу і у інших підприємств, які можуть її надавати. Черкасці, які не продукували великогабаритне та ремонтне сміття, не повинні були за це сплачувати і не отримували платіжки.

реклама

Коментарі  

 
+4 #3 Andrii 25.11.2021 12:10
Цитую Михась:
Як схематоз зберегти, в міськраді ще подумають.
А як злочин скоїти і Замковий Узвіз під знищення пустить- тут довго не думали, все по прейскуранту.


Тут варто нагадати що Труханова судять за щось подібне, так що може й до "Толіка" діло дійде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #2 kot95k1 23.11.2021 19:52
Так звана "Нова якість" як той кліщ , що присмоктався до людського тіла і п"є кров, так і вона вигризає з містян кошти не стільки за зроблене і надані послуги, скільки за не надані послуги. і знову цей клятий НЕГАБАРИТ ! Дуже вигідна послуга для БОРТНИКА. Подивіться, як він міцно вчепився ЗУБАМИ за цю послугу ! Адже ніхто на рахує, яку кількість негабариту вивозиться з того чи іншого будинку, двору. Буває так, що взагалі негабариту немає, але квитанції присилаються постійно, щомісяця, ще й лякають судами, пенею за несвоєчасну сплату.А БОРДУНОС зі своєю заочною освітою юриста / дуже грамотна/,з благословення мера Бондаренка, не вникаючи в сутність, підмахнула договір і тут же звільнилася з посади. І тепер нас знову порадували звісткою, що Нова якість і надалі буде нас обдирати, щоб БОРТНИК міг купувати нові літаки, яхти, автомобілі і т.д. Рік завершується і хочеться дізнатися, що ж компанія Бортника зробила по кожному будинку, які вона утримує. Чи цікавиться цим мерія і міська рада ?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #1 Михась 23.11.2021 19:26
Як схематоз зберегти, в міськраді ще подумають.
А як злочин скоїти і Замковий Узвіз під знищення пустить- тут довго не думали, все по прейскуранту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100