реклама

реклама

Депутати Черкаської облради з другої спроби прийняли звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України та Національної служби здоров'я України щодо необхідності збільшення заробітних плат медичних працівників, своєчасного та достатнього фінансування комунальних некомерційних підприємств, які надають медичну допомогу.

Питання вносилося депутатом обласної ради Радуцьким О.Р.

Спершу необхідної кількості голосів не набралося. Проте до трибуни вийшов Олександр Радуцький і закликав депутатів переглянути своє рішення.

Врешті депутати таки вирішили підтримати медиків.

На фото фрагмент звернення:

5ec43e3e7e9c0357f4af774ddced7ba8

5ec43e3e7e9c0357f4af774ddced7ba8  

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-7 #9 Самшит 27.11.2021 08:23
Зелі нема часу перейматись дрібницями.весь час займає гра на піаніно у байдена
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Яків Миколайович 26.11.2021 16:57
Питання в тому, де взяти гроші на підвищення зарплат медиків? Зебільна влада все в дорожний дерибан вгепала, а на наступний рік знову скорочує фінансування витрат на зарплати медикам. Тобто - до наступних виборів на держбюджет надії нема. Вирулювати треба за рахунок місцевих бюджетів. Але нашим рідним казнокрадам таке не до вподоби. Тому - потринділи, і забули.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Антон 26.11.2021 16:42
Звернення це добре, а які міри щодо т.з.керівників -"грамотєїв" які не реагують на прохання підлеглих(які ще залишились) заповнити пусті місця звільнених медиків або розвантажити для елементарного передиху?
Деякі взагалі пропонують медсестрам: "звільняйтесь хоч усі"!
Це умисне провокування саботажу з боку керівництва чи як?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Антон 26.11.2021 16:22
А хто не підтримав, оприлюдніть! Нехай медики знають як діяти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 ЮЗР 26.11.2021 14:54
Бондаренко пусть своей премией 400% поделится с младшим мед.персоналом у которых з/п 5тыс грн
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #4 Анатолий 26.11.2021 14:21
Пусть за счёт вакцинированных им и поднимают зарплату, а не с налогов в том числе и не привитых которых не впускают не в транспорт не в магазин, ни на рынок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 чпок 26.11.2021 14:01
Цитую Зумер:
За що їм зарплату збільшувати? Кожень день багато захворівших та померлих. Черкас. обл. досі в червоній зоні, вони що витягли Черк. обл. хоча б до помаранчевої? там зрізати вдвічи потрібно зарплату, а не збільшувати.

Що за маячня?! Через таких як ти червоні зони! Вумнік!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #2 Черкасчанин 26.11.2021 13:58
Цитую Зумер:
За що їм зарплату збільшувати? Кожень день багато захворівших та померлих. Черкас. обл. досі в червоній зоні, вони що витягли Черк. обл. хоча б до помаранчевої? там зрізати вдвічи потрібно зарплату, а не збільшувати.

Товарисч!Вы забыли таблеточку выпить.Вернитесь в палату :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-24 #1 Зумер 26.11.2021 13:50
За що їм зарплату збільшувати? Кожень день багато захворівших та померлих. Черкас. обл. досі в червоній зоні, вони що витягли Черк. обл. хоча б до помаранчевої? там зрізати вдвічи потрібно зарплату, а не збільшувати.