реклама
Будівельна компанія надія

Плідними були минулі вихідні для двох танцювальних колективів позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради: Народного художнього колективу «Театр танцю «ТАІР» та Народного художнього танцювального колективу «Вікторія». Юні танцівники змагалися за звання кращих у світі хореографічного мистецтва на наймасовішому заході, який приймала столиця упродовж 26 – 28 листопада.

1

Знані дитячі колективи не лише в обласному центрі, а й далеко за його межами, демонстрували свою танцювальну майстерність у Чемпіонаті України, Національній Першості, Всеукраїнських відкритих змаганнях зі стріт дисциплін, IDF ranking competition Першості Світу та Міжнародному фестивалі з шоу дисциплін  «LIFE IN DANCE». 44 призові нагороди здобули у великій дружній конкуренції та «запеклій боротьбі» талановиті діти Центру.

2

Пишаємося тим, що не зважаючи на величезну кількість учасників танцювального дійства, вихованці Багатопрофільного молодіжного центру привезли до рідного міста заслужену перемогу, повідомляє Багатопрофільний молодіжний центр.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ