реклама

реклама

263316240_1645000555845859_3060975856909673777_n Відповідно до Постанови КМУ від 24 листопада 2021 року №1240 та Протоколу № 27 засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 02 грудня 2021 року, з 06 грудня 2021 року перевезення пасажирів в тролейбусах відбуватиметься в межах кількості місць для сидіння та 50 відсотків місць для стояння, згідно технічних характеристик моделей тролейбусів.


За додатковою інформацією звертайтесь за тел. 64-74-24.

Про це інформує директор КП «Черкасиелектротранс» Петро Кучер.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Степанич 05.12.2021 19:24
Цитую Зінченко:
уявляю, які скандали інколи будуть виникати
Які ж скандали будуть виникати?
Рахувати будуть 50%?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Дас Штиммт 05.12.2021 11:12
Цитую Ганс:
если живешь на конечной остановке - то хорошо.. а если нет, то как?
пихаешь плечом одного человека, другим плечом - другого, и ты в маршрутке?
Неместный или в маршрутках никогда не ездил?
ДО пандемии было так само!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Босс 04.12.2021 13:17
Ну, рано чи пізно розум мав повернутися в голови можновладців. Два роки проводити профілактику корони на морозних зупинках, знущалися з людей, встановлюючи жорстку дискримінацію за правом дістатися до роботи в громадському транспорті, знищуючи всіляку повагу до гідності. І тільки на третій рік ковідної істерії прийшло розуміння, що жебрацька держава не має коштів для створення безпечних умов існування своїх громадян, а позакривати всі локдауном по домівкам - це ще один вид знищення населення. Скільки ж має пройти років, щоб влада нарешті зрозуміла, що гратися в карантини і локдауни їм взагалі не можна?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Гоша 04.12.2021 08:56
У Київі в метро стоячи можна. А в Черкасах у тролейбусі ні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 гриша 04.12.2021 01:03
Цитую Зінченко:
уявляю, які скандали інколи будуть виникати...влітку, коли омікрону ще й чути не було не возили, а тепер будуть возити- щось у лісі здохло чи що?


- та дельта ж була
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Повний капець 04.12.2021 00:37
Хто ті 50 % визначатиме. Буде як було до вірусу. Зате в музей і бібліотеку - тільки із сертифікатом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Ганс 03.12.2021 22:50
задача режисеров барановируса- сделать так. чтобы человек. перестал чуствовать себя человеком...
если вначале это были закрытые парикмахерские и парки..
то сейчас ,это невозможность попасть на работу...если живешь на конечной остановке- то хорошо..а если нет. то как?
пихаешь плечом одного человека, другим плечом- другого. и ты в маршрутке?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Ганс 03.12.2021 21:04
да разве ж так можно? пусть лучше на остановках мерзнут!!!
Может пару человек заболеет- можно в коронавирус записать..
удобно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Зінченко 03.12.2021 20:59
уявляю, які скандали інколи будуть виникати...влітку, коли омікрону ще й чути не було не возили, а тепер будуть возити- щось у лісі здохло чи що?