реклама

реклама

На фото – фінальний проєкт того, який вигляд у перспективі може мати підніжжя Замкового узвозу. Відповідну світлину оприлюднив у соціальній мережі міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

265535788_4611335395652039_4111173736734493418_n

«Після перемовин із забудовником ми чітко домовилися про важливу річ: у цьому місці збережуть двоповерховий будинок, споруджений наприкінці ХІХ століття, який у місті знають як «будинок із грифонами», – наголосив мер. – Більше того – забудовник зобов’язується повністю реставрувати його! Так, як зараз продовжує відновлювати історичний вигляд фасаду будівлі колишнього готелю «Слов’янський». А висотність будинків навколо буде такою, щоб зберегти й вид на Дніпро з оглядового майданчика у сквері Богдана Хмельницького».

Міський голова додав, що «сьогодні для нас важливо розвивати місто, будувати нове, але поруч із цим там, де це можливо, – зберігати збудоване попередніми поколіннями черкащан, нашу історичну спадщину».

«До слова, плануємо розширити й обладнати ще однією смугою для руху Замковий узвіз. Відповідне доручення вже дав профільним департаментам», – додав Анатолій Бондаренко.

1

2 

3

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Бондаренко: «Якщо мені знадобиться ділянка, я не проситиму її у міськради, а... куплю в Сокирні».

реклама

Коментарі  

 
+7 #34 Степанич 11.12.2021 00:23
************ Бондаренко, ирод продажный!
Продался Казарянам!
Ничего святого нет!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #33 Людмила 10.12.2021 11:08
А майбутнє Черкас— це ідея навколо якої об‘ єднається багато небайдужих!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #32 Людмила 10.12.2021 11:06
Цитую Віктор:
Цитую МИР:
А де "Нацкорпус"?! Може вийшли б за своє місто? І нагадали б міським очільникам, що вони тут не пани. Але навряд. Це ж не по автомобілям стрибати...

Ти ба які всі хитро....! Піди поглянь біля Пагорба Слави, скільки гарячих голів полягло з 2013, замість тих хто на дивані досі чухає. Вставайте й ворушіться, дітей вам не Нацкорпус робив щоб їх майбутнє було щасливим!

Схиляємо голови перед загиблими, їх пам‘ять вічна, але життя продовжується і треба бути послідовними, якщо хочете , щоб народ вам повірив!!! Ви ж претендуєте на щаблі влади!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #31 Віктор 09.12.2021 18:17
Цитую МИР:
А де "Нацкорпус"?! Може вийшли б за своє місто? І нагадали б міським очільникам, що вони тут не пани. Але навряд. Це ж не по автомобілям стрибати...

Ти ба які всі хитро....! Піди поглянь біля Пагорба Слави, скільки гарячих голів полягло з 2013, замість тих хто на дивані досі чухає. Вставайте й ворушіться, дітей вам не Нацкорпус робив щоб їх майбутнє було щасливим!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #30 стабилизец 09.12.2021 17:18
а что там на Можайке?
медцентр, возведению коего предшествовало действо с валянием строительного ограждения, пожаром и пр. эффектами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #29 дмитро 09.12.2021 16:35
Цитую стабилизец:
всякие патриотычни типа "движения" уже показали свою бесхребетность при застройке можайки. пока сами жители не слезут с диванов - никто не поможет.

а что там на Можайке?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #28 стабилизец 09.12.2021 16:09
всякие патриотычни типа "движения" уже показали свою бесхребетность при застройке можайки. пока сами жители не слезут с диванов - никто не поможет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #27 Roman Teslenko 09.12.2021 16:02
Шановний Анатолій Бондаренко! Будівельна компанія "Надія" з метою збагачення, не вважаючи на інші чинники, руйнує історичну та культурну спадщину Черкас. Прошу звернути увагу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #26 МИР 09.12.2021 15:31
А де "Нацкорпус"?! Може вийшли б за своє місто? І нагадали б міським очільникам, що вони тут не пани. Але навряд. Це ж не по автомобілям стрибати...