реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко підписав розпорядження про звільнення Сергія Овчаренка з посади директора комунального підприємства «Черкасиводоканал».

DSC08074

Таке рішення пов’язане із закінченням строку дії укладеного з ним контракту, повідомляє пресслужба міськради.

Сергій Овчаренко працюватиме до 31 грудня. Далі обов’язки директора комунального підприємства виконуватиме його заступниця – Світлана Лісковець.

IMG_0001_3

реклама

Коментарі  

 
+9 #23 Рибак 16.12.2021 11:38
Завдання нового директора буде обанкротити і продати Водоканал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #22 Степанич 16.12.2021 10:21
Цитата:
Це початок кінця ери Залізяки. Він і так ледь не на карачках проліз у мери. Після таких кульбітів люди не те що за Євпака, за будь-кого проголосують, аби не лисянська самозакохана галушка.
А Залізяці більше і не мариться бути мером. Він за одну каденцію добре собі накосив бабла. До кінця життя в будиночку в Соснівці і в подорожах по світу вистачить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #21 овчаренко сергiй 16.12.2021 10:01
Цитую ЮЗР:
Цитую ДУСТ:
Цитую ЮЗР:
Теперь Ов.....а думаю в Сильпо (Любава) не будет так щедро скуплятся 8) За раз там отоваривался на 5штук (в чеке)

Тебе "ЮЗР" давно треба окропити. :P ПРИХОДЬ!!!

Краще собі ... Дустом намасти 8) ЧМО!

о "ЧМО", повеяло чем до боли знакомым.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 L 16.12.2021 03:38
Я проста людина, інвалід, не виходжу з дому. У 2012 році виникла проблема, я зателефонувала у абонвідділ водоканалу й мені порадили звернутися до їх директора. Я й досі вражена. Ось так просто подзвонила з дому до нього в кабінет, він вислухав проблему і вирішив мою ситуацію на мою користь. Для нього то ьула дрібничка, він міг зовсім мене " відшвирнути", але спілкувався з простим споживачем водоканалу настільки ввічливо, що я такого спілкування ні до , ні після цього у сфері послуг не чула й не бачила. Звичайно він вже забув цей мікро епізод його робочого моменту. АЛЕ я пам'ятатиму на все життя, що виявляється і так буває. Дякую за людяність!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Толя 16.12.2021 02:28
Цитую Ремарка:
Ще раз було продемонстрован о повну відсутність кадрової політики у мера та його зневажливе ставлення до фахівців.
Якщо хтось у водоканалі вважає, що він може претендувати на цю посаду – не мрійте - після, а може і без, клоунади з конкурсом призначать куйкіна.

Якби у вас були такі забов'язання-і ви б продавал и посади... А шо робить???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Антон 15.12.2021 23:33
Цитую ЮЗР:
Теперь Ов.....а думаю в Сильпо (Любава) не будет так щедро скуплятся 8) За раз там отоваривался на 5штук (в чеке)

Хоч пи..іть-не мішки тягать, але розкажи краще про закупи мера.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #17 ЮЗР 15.12.2021 19:19
Цитую ДУСТ:
Цитую ЮЗР:
Теперь Ов.....а думаю в Сильпо (Любава) не будет так щедро скуплятся 8) За раз там отоваривался на 5штук (в чеке)

Тебе "ЮЗР" давно треба окропити. :P ПРИХОДЬ!!!

Краще собі ... Дустом намасти 8) ЧМО!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #16 Ремарка 15.12.2021 18:23
Ще раз було продемонстрован о повну відсутність кадрової політики у мера та його зневажливе ставлення до фахівців.
Якщо хтось у водоканалі вважає, що він може претендувати на цю посаду – не мрійте - після, а може і без, клоунади з конкурсом призначать куйкіна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 стабилизец 15.12.2021 18:04
Це початок кінця ери Залізяки. Він і так ледь не на карачках проліз у мери. :-x Після таких кульбітів люди не те що за Євпака, за будь-кого проголосують, аби не лисянська самозакохана галушка :-x
Галушка до конца каденции успеет и натворить и навытворять. Потом на новый левел хочет. В сталицу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 Нострадамус 15.12.2021 17:15
Цитую Віктор:
Дуже шкода, що мер Бондаренко не цінує висококваліфіко ваних фахівців, яким є ОВЧАРЕНКО С.В. Адже ця людина з початку своєї трудової діяльності пропрацювала на"Черкасиводокана лі", вивела його в передові підприємства КРАЇНИ !!! А МЕР замість великої подяки звільняє Овчаренка СВ, бо вже давно пообіцяв цю посаду своїй людині. Зараз , під виглядом конкурсу, призначить якогось "ЗЕЛЕНОГО ФАХІВЦЯ" з трьома дипломами Гарварду, який за пару років доведе водоканал до БАНКРУТСТВА.

Це початок кінця ери Залізяки. Він і так ледь не на карачках проліз у мери. :-x Після таких кульбітів люди не те що за Євпака, за будь-кого проголосують, аби не лисянська самозакохана галушка :-x