реклама

реклама

Народний депутат від фракції Слуга народу Любов Шпак (194-ий округ із центром у Черкасах) увійде до складу міжфракційного об'єднання «Розумна політика».

2691995

Про це повідомив голова об’єднання, колишній спікер Дмитро Разумков, інформує «Кореспондент».

«МФО «Розумна політика» розширюватиметься. Сьогодні до нас приєдналася Любов Олександрівна Шпак – це народний депутат від «Слуги народу». Я думаю, що це лише початок нашої спільної роботи, розширення та співпраці на користь Верховної Ради України як інституції, і, головне, на користь всіх цих людей, які нас підтримують», – сказав Разумков журналістам у кулуарах Верховної Ради.

На сьогодні до МФО входить 25 народних депутатів.

Про те, що позафракційний нардеп Дмитро Разумков створює нове міжфракційне об'єднання, стало відомо 5 листопада. Поки що не йдеться про депутатську групу з відповідними повноваженнями. Вже 15 листопада перший віце-спікер Ради Олександр Корнієнко оголосив про створення міжфракційного об’єднання Разумкова «Розумна політика».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-3 #8 МІСЦЕВИЙ 15.12.2021 16:25
Взагалі це більш розумний вибір Більш перспективний щонайменше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Колишня 15.12.2021 13:47
Це вона погарячкувала, без суфлера і слова не може сказати,............ то краще б і сиділа за спинами 200 слуг тихенько і грошики за натискання кнопочки збирала на майбутню старість.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 СОЛДАТ 15.12.2021 13:06
Цитую Арсенюк і Войцехівський:
Цитую СОЛДАТ:
Арсенюку і Войцехівському приготуватися.Як казав класик "лед тронулся господа присяжные и заседатели" :lol: Ну а якщо серйозно - то невже дійсно комусь цікаво куди перейшла ця ****?.Всерівно в найближчій перспективі "монобільшість" займе своі місця на біржі праці чи в сфері послуг. ;-)

ахтунг zоольдатен!а где ты займешь свое мiсце,и на какое претендуешь?ведь когда то эта байда кончится.хотя всем и так ясно.это место у ...........а может у тебя и теплого толчка нет.ходишь как мао дзе дун под елку.

Я так розумію, що ви хлопці і досі сидите під тією ялинкою куди ходив дідусь мао?Дідусь давно відкинув ласти,не чекайте його :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Арсенюк і Войцехівський 15.12.2021 08:38
Цитую СОЛДАТ:
Арсенюку і Войцехівському приготуватися.Як казав класик "лед тронулся господа присяжные и заседатели" :lol: Ну а якщо серйозно - то невже дійсно комусь цікаво куди перейшла ця ****?.Всерівно в найближчій перспективі "монобільшість" займе своі місця на біржі праці чи в сфері послуг. ;-)

ахтунг zоольдатен!а где ты займешь свое мiсце,и на какое претендуешь?ведь когда то эта байда кончится.хотя всем и так ясно.это место у ...........а может у тебя и теплого толчка нет.ходишь как мао дзе дун под елку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Антон 15.12.2021 00:05
Люба Шпак (підпільна "......ю") не надто переймалась протистоянням черкащан і джамшуто-лисянських будівельників Ко(Заряна). Точніше їй зовсім до ....и рідне місто.
Висновок- без імперативних мандатів усі ці вибори не діють.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 СОЛДАТ 14.12.2021 20:08
Арсенюку і Войцехівському приготуватися.Як казав класик "лед тронулся господа присяжные и заседатели" :lol: Ну а якщо серйозно - то невже дійсно комусь цікаво куди перейшла ця ****?.Всерівно в найближчій перспективі "монобільшість" займе своі місця на біржі праці чи в сфері послуг. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #2 007 14.12.2021 16:51
Це називається політична прост....тка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #1 павиан 14.12.2021 16:48
Можна ставити хрест на "Разумной политике" .