реклама

реклама

На «Азоті» є традиція – щороку урочисто проводжати своїх першокласників до школи. Цього року до цієї традиції долучилися першокласники Придніпровського району Черкас, для яких влаштували незабутнє свято з нагоди Дня знань. Із початком шкільного навчання дітлахів привітали святковими концертами в оновленому палаці «Дружба народів», які відбулися 31 серпня та відбудуться 1 вересня.


Вітаючи першокласників зі святом, президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська побажала їм щоб дорога до знань була цікавою, сповненою нових відкриттів, і щоб цей час шкільного навчання залишив гарні спогади про перші успіхи та досягнення, і вірних друзів на все життя.

Тема реконструкції палацу «Дружба народів» не залишила байдужими черкащан. А деякі з городян протягом літа надали також і свої ідеї, як зробити улюблений палац іще кращим та цікавішим для творчого дозвілля. Понад 200 дітей взяли участь у конкурсі дитячого малюнка «Чарівний палац». Також 24 серпня завершився прийом робіт на конкурс нового панно, яке прикрашатиме вхід до «Дружби народів». На творчий конкурс надійшло 9 робіт, які незабаром зможуть побачити всі черкащани. Результати творчого конкурсу будуть оголошені в середині вересня.

Урочисте відкриття оновленого ПК «Дружба народів» відбудеться 8 вересня.

реклама

Коментарі  

 
-2 #10 Оксана Колісник 02.09.2012 15:19
Цитую Ужасть:
Цитую кактус:
де панно??? угробили?? Повірю Жуковській, коли вона відновить панно!!!!

Если, а оно будет!, панно. Оно, вас, шановний однозначно не устроит, как свекруху. Но!!! Вопрос о панно, а если оно к 28.10.2012 будет, на каком столбу или мошенской осине мы сможем наблюдать ваш гордый и протестный ...............................? Вы ведь этого не перенесете??? Ну на крайний случай авансируйте удавл...ие апельсином :cry:
А чого це Ви такий агресивний? Забули про профілактику посттравматично го синдрому? То хоч валер'яночки хильніть. Негарно на людей кидатися. А щодо панно, то його вигляд, наче, не має бути несподіванкою для черкащан. Там же ж конкурс були оголосили. Тобто, десь передбачалися і переможці. Десь, наче, якесь обговорення. Ви кажете: до 28 жовтня? Часу дуже мало, аби зробити вартісну річ в мозаїчній техніці. Може щось інше запропонують?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Ужасть 01.09.2012 00:13
Цитую кактус:
де панно??? угробили?? Повірю Жуковській, коли вона відновить панно!!!!

Если, а оно будет!, панно. Оно, вас, шановний однозначно не устроит, как свекруху. Но!!! Вопрос о панно, а если оно к 28.10.2012 будет, на каком столбу или мошенской осине мы сможем наблюдать ваш гордый и протестный ...............................? Вы ведь этого не перенесете??? Ну на крайний случай авансируйте удавл...ие апельсином :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Микола 01.09.2012 00:09
Цитую Ужасть:
Ну и где Федоры принципиальные, Оксана Колиснык, кактусы и прчие прочая... гордо сидящие в разрушенной городской бане и строчащие завистливые, желчные коменты и страстным желанием посчитать деньги по чужим карманам :-)

Вони, чому хвилються та переживають за те, як хтось тратить свої гроші на громаду та благоустрій міста, області. Бо вони підписувалися працювати на попередників, їм обіцяли гроші та банально кинули. Вот і хвилюються, та навязуються як **вії, але ж таки навчені, бояться продешевити. Навіть маючи відкриті американські візи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Тарас 31.08.2012 22:26
Цитую Ужасть:
Ну и где Федоры принципиальные, Оксана Колиснык, кактусы и прчие прочая... гордо сидящие в разрушенной городской бане и строчащие завистливые, желчные коменты и страстным желанием посчитать деньги по чужим карманам :-)

А чи відомо Вам що з 1994 року "Азот"не побудував жодного кв.м житла для своїх працівників,том у сотні хіміків проживають в гуртожитках в кімнатці 11 чи 14 кв.м на чотирьох і покращити свої житлові умови вже і не мріють.Тому коли 56 млн.грн"вкладають"в ремонт свого ПК ,а для працівників не має хоч 1/10 для покращення житлових умов, це не соціальне партнерство - це передвиборчий PR і не більше
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Оксана Колісник 31.08.2012 19:52
Цитую Ужасть:
Ну и где Федоры принципиальные, Оксана Колиснык, кактусы и прчие прочая... гордо сидящие в разрушенной городской бане и строчащие завистливые, желчные коменты и страстным желанием посчитать деньги по чужим карманам :-)
"Ужасть", от Ви тіпа офіцер, хоч і "бивший", але ж, видно, колись була у Вас вища освіта. То чому ж Ви такий , дійсно, "бивший" до дрімоучості? Сьогодні, наприклад, розмовляла з військовим у відставці, який висловився щодо необхідності жорсткого, навіть жорстокого, контролю за коштами бюджету, бо ж "це - наші податки". А чи Вам це байдуже, бо Вашу "бившість" оплачують платники податків якоїсь іншої країни? Що ж до "Дружби народів", то за її ремонт я Жуковській не дякуватиму. Це - повністю заслуга працівників "Азоту"-черкащан які вклали і чимало своїх особистих (!), трудових грошей для реставрації палацу культури і площі навколо нього.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Чуб 31.08.2012 17:25
Ужасть-вони порозбіглися, бісове стадо, а де ж іще. Тут що не скажи дурного-сам дурнем будеш. Хоча...коли їх це зупиняло. Місто кращим стає. Аж шкода, що часи дурні в усьому іншому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 кактус 31.08.2012 17:00
де панно??? угробили?? Повірю Жуковській, коли вона відновить панно!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Петро Семенович 31.08.2012 15:51
Справжня окраса міста
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Alex 31.08.2012 15:23
Красота! Молодцы!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Ужасть 31.08.2012 14:46
Ну и где Федоры принципиальные, Оксана Колиснык, кактусы и прчие прочая... гордо сидящие в разрушенной городской бане и строчащие завистливые, желчные коменты и страстным желанием посчитать деньги по чужим карманам :-)