реклама

реклама

ДБР проводить досудове розслідування за фактом присвоєння інвалідності 70 прокурорам Черкащини.

Прокуратура2

Про це йдеться в ухвалі Соснівського суду, повідомляє «Кропива».

Триває розслідування за матеріалами управління внутрішньої безпеки Генпрокуратури по ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою) та ч. 2 ст. 366 КК України (службове підроблення).

Слідчі вивчають можливі факти необґрунтованого встановлення діагнозу захворювання та групи інвалідності працівникам прокуратури Черкаської області, що призвело до безпідставного нарахування пенсійних виплат.

Слідство підозрює, що працівники закладів охорони здоров'я та медико-соціальних експертних комісій, за змовою з прокурорами внесли недостовірні дані до медичних документів на підставі яких прокурори набули статусу інвалідності.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #16 Пенсфонд 17.12.2021 00:27
Цитую 1:
:lol: :lol: :lol: А сколько таких «инвалидов» среди бюджетников?А в горисполкоме?


ГУ ПФУ в Черкаській області із 322 працівників 312 отримують гроші за 2гр інвалідності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Олег 16.12.2021 21:37
Цитую Перехожий:
Зедебіли , мля.
А ты за порошенко? Ну, он сегодня отличился! Дно пробил.
Подробніше за дно Порошенка?Гугл в помощь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Перехожий 16.12.2021 20:46
Зедебіли , мля.А ты за порошенко? Ну, он сегодня отличился! Дно пробил.
Подробніше за дно Порошенка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #13 Арго 16.12.2021 20:45
Роками інвалідність продавали і продають як сірники: 2000 доларів за третю групу і 3000 за другу!
Це відомо всім,навіть неповнолітнім.
Роблять скрізь.90% пенсіонерів липові.
І ніякі ДБР нічого не виправлять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Олег 16.12.2021 17:25
Цитую Сидоров.:
Країна суцільних інвалідів. В основному на голову.
Зедебіли , мля.
А ты за порошенко? Ну, он сегодня отличился! Дно пробил.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 юра 16.12.2021 14:50
Цитую Віктор:
Це ті, що повинні вести нагляд за додержанням законів !!! А ВОНИ САМІ ТВОРЯТЬ БЕЗЗАКОННЯ. Якщо вникнути в кадрову політику, то виясняється, що країною і на місцях керують ОДНІ ІНВАЛІДИ, які працюють по 24 години на добу.А скільки держслужбовців мають посвідчення УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ і ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІІ НА ЧАЕС, хоч там ніколи і не були. Але ж вони самі себе не позбавлять цих пільг і прокурори ім не допоможуть, бо прокурори також люди, які хочуть гарно жити ! Адже на "МІЗЕРНІ ПРОКУРОРСЬКІ ЗАРПЛАТИ" ой як важко жити.

Черговий пшик і піар.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #10 Лейба 16.12.2021 14:48
Да на них пахать надо! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Сидоров. 16.12.2021 14:19
Країна суцільних інвалідів. В основному на голову.
Зедебіли , мля.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #8 Бувший 16.12.2021 13:38
Нарешті ДБР зайнялось корисною справою. Дуже цікаво, чим закінчиться це розслідування і які будуть вироки.Але довіри мало, перетвореться все в піаркомпанію без винуватців
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #7 Олег 16.12.2021 12:12
Цитую 1:
:lol: :lol: :lol: А сколько таких «инвалидов» среди бюджетников?А в горисполкоме?
А в облраде? Поголовно все ....