Україна цього року змогла забезпечити безпечне святкування в Умані свята Рош га-Шана попри складнощі, викликані пандемією коронавірусу.

3j0a9987_59_1300x820_1_650x410


Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в ході третього Київського єврейського форуму (Kyiv Jewish Forum), інформує РБК-Україна.

«Попри те, що епідемічна ситуація у світі не дозволяє нам повернутись у доковідні часи, Україна зробила максимально безпечним та зручним цьогорічне святкування Рош га-Шана в Умані, розуміючи важливість збереження культурних надбань та традицій», – зазначив Ляшко.

За його словами, враховуючи передовий досвід вакцинації, зокрема й Ізраїлю, Україні вдалося пройти пік захворюваності найбільш тяжкої хвилі COVID-19 без запровадження загальнонаціонального локдауну. Наразі Україна впевнено вийшла на середньоєвропейські темпи вакцинації.

«Маю надію, що уроки, які людство винесе з пандемії, стануть рушійною силою для подальшого розвитку та здійснення реформ у сфері охорони здоров’я. Незважаючи на непростий пандемічний рік, ми продовжуємо в Україні медичну реформу та працюємо над стратегією розвитку охорони здоров’я-2030, яка буде представлена МОЗ у грудні цього року», – заявив очільник МОЗ.

Ляшко визнав, що COVID-19 може не зникнути ніколи. У майбутньому можуть знадобитись нові протиепідемічні заходи, які відрізняються від тих, що були введені на початку епідемії.

«Хороша новина – ми можемо повернутись до нормального життя із циркуляцією цього вірусу поміж нами. Все більше науковців натякають, що коронавірус стане ендемічною хворобою», – розповів Ляшко.

Нагадаємо, у 2021 році Kyiv Jewish Forum проводиться вже втретє. Форум проходить 15-16 грудня у форматі онлайн-конференції.

Як раніше заявив президент Єврейської конфедерації України, Віце-президент Всесвітнього Єврейського Конгресу Борис Ложкін, цього року KJF зібрав голів держав та представників урядів та парламентів із багатьох країн світу.

Фото Віктора Ляшка: Віталій Носач/РБК-Україна.

реклама

Коментарі  

 
0 #3 Ремарка 17.12.2021 20:27
" ..Хороша новина – ми можемо повернутись до нормального життя.. " - можна подумати, у них зараз не нормальне життя, або розповів би, що для них є нормальне життя.
І якщо є хороша новина то, мабуть, є і погана новина. - це вже для нас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Перехожий 17.12.2021 16:20
Цитую Зінченко:
головний результат медичної реформи- пролікуватись якісно і безплатно неможливо...........

Чому? Раніше писали, що якійсь бабі за 22 тисячі тазобедрений суглоб замінили. Це майже даром.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Зінченко 17.12.2021 14:50
головний результат медичної реформи- пролікуватись якісно і безплатно неможливо...........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100