реклама

реклама

«Унікальна подія не лише для Черкащини, а й України. Тепер на Чигиринщині є добровільна пожежна команда Свято-Троїцького Мотронинського жіночого монастиря», – повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

photo_2021-12-22_14-05-34

За його словами, послушниці та прихожанки холодноярського монастиря віднині будуть на варті безпеки місцевих жителів. Для цього команда добровольців пройшла спеціальну підготовку у професійних рятувальників.

«За статистикою, 40% пожеж трапляються саме в сільській місцевості. У ситуації, коли лік іде на хвилини, ось такі команди добровольців на місцях украй важливі. Надто коли йдеться про віддалені села. Такі волонтери першими прийдуть на допомогу за мінімум часу, доки прибудуть рятувальники», – додав Скічко.

photo_2021-12-22_14-05-34 (2)

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #9 Монашка Лепестинья 23.12.2021 16:14
Я б к пожарникам пошла. Пусть меня научат!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Черниця Олда 23.12.2021 12:56
Дайте я хоч за шлангу подержусь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Чічіков 23.12.2021 00:34
Цитую Сидоров.:
Наскільки я знаю , черниці цього монастиря принципово не відспівували полеглих в АТО. Потім ще якась дуже не гарна історія з памятником АТО біля монастиря, чув що вони обливали там все фекаліями.
Гуьернатор має бути перебірливим при спілкуванні з недругами України.


Губернатор все життя робить"шоу". Шоу продовжується і далі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Перехожий 22.12.2021 22:46
Цитую Сидоров.:
Наскільки я знаю , черниці цього монастиря принципово не відспівували полеглих в АТО. Потім ще якась дуже не гарна історія з памятником АТО біля монастиря, чув що вони обливали там все фекаліями.
Гуьернатор має бути перебірливим при спілкуванні з недругами України.

Та віжомо, хто з ними в одну дудку дме.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Сидоров. 22.12.2021 21:09
Наскільки я знаю , черниці цього монастиря принципово не відспівували полеглих в АТО. Потім ще якась дуже не гарна історія з памятником АТО біля монастиря, чув що вони обливали там все фекаліями.
Гуьернатор має бути перебірливим при спілкуванні з недругами України.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Черниця Миронія 22.12.2021 21:02
Свирид Петрович так мені й cказали: "Кожна черниця повинна навчитись управлятись з пожежею".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 холодноярець 22.12.2021 18:37
А монастир той московського патріархату . Треба , щоб монахині продемонструвал и своє вміння гасити пожежі . Починають нехай із свого господарства .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 1 22.12.2021 18:13
Может :D там найдут замену и Скичко??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 Грицько 22.12.2021 17:55
Суспільство помаленьку сходить з ума. Тамади з цирюльниками приймають закони, шоумени правлять областями, міністри без вищої освіти керують галузями, а був же й прокурор без юридичної освіти та й президент з двома судимостями... А оце, бач, і монахині, замість молитися, подалися в пожежники :lol: Щось мені підказує, що такі збочення тільки у нас, такого нема більше ніде, ми перші в світі! Слава Україні!