реклама

реклама

Перший залізничний експрес Черкаси – Київ вирушить 1 березня, переконаний голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

IMG_20210504_162028

– Думаю, він складе серйозну конкуренцію іншим видам транспорту, – вважає очільник області.

Під час учорашньої пресконференції Скічко зазначив, що, на його думку, наразі слід приділити особливу увагу електрифікації залізничної ділянки від Черкас у бік Золотоноші й далі на Гребінку. Це дозволило б організувати рух залізничних експресів на Київ через Золотоношу й суттєво скоротити час руху поїзда.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Артем 03.09.2022 22:07
Цитую Раїса:
Чи може голова ОДА Олександр Скічко відерагувати на те, що ми, жителі Цвіткового, лишилися відрізаними від світу - по залізничній станції не зупиняються поїзди на Київ. Не можна ні відправити студентів на навчання, ні поїхати на роботу. Сусідка працювала в Києві. Поїздів більше нема, довелося звільнитися. Збирає документи на Польщу. .... без втручання Скічка ситуація не зрушить.....

Ви даремно сказали що сусідка звільнилася, тепер то навіщо зупинку відновлювати, вона ж все одно вже звільнилася. А якщо без жартів то дуже прикро. І також прикро що до сих пір нема потягу нормального з Черкас до Києва, а той що іде, іде 4,5 годин і дуже не комфортний адже вагони зі звичайного нічного потягу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 МІСЦЕВИЙ 30.12.2021 17:50
При чім Скічко? Це ж звичайний репродуктор-динамік.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Portiab2 26.12.2021 21:07
Не факт що через Гребінку швидше буде, тим паче суттєво швидше. Простіше зробити аби експрес після Сміли зразу на Київ повертав, без заїзду на ім. Шевченка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Перехожий 26.12.2021 16:36
Коли не можуть електрофікувати 30 кілометрів колії до Сміли, замахнулися на електрофікацію 100 км до Гребінки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Юрко 25.12.2021 12:59
Ой, хотілося б вірити ,що складе конкуренцію, загилять ціни на нього захмарні,що через неділю він стане нерентабельним ,а гроші в електрофікацію вбухають немаленькі, правда більше половини розікрадуть, як же без цього.Якщо з Києва до Борисполя , коштує 100грн.,то скільки ж буде від Черкас до Києва - 500 ???,а ну да, він же Експрес!!!! А толку від нього простим людям ніякого не буде,тому що зупинок буде дві - початок і кінець .Сумно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Л 25.12.2021 02:12
По проблемі зі ст Цвітково нічого не вийде. Забудьте та перелаштовуйтес ь. У мене є яскравий приклад. Була велика залізнична станція у місті Кролевець Сумської області. Це районний центр ( принаймі був донедавна). Через це місто проходить гілка на Москву. У 2012 році ( конфлікту з Росією ще не було), керівництво УЗ відмінило зупинки майже усіх потягів " із - за нерентабельност і". При цьому залишили наступну зупинку у маленькому селі. Людей у райцентрі багато, і писали, і просили , оббивали усі пороги. Нічого не допомогло ... Доводиться їздити до найближчої станції Конотоп, усе стало занепадати. А зараз і райцентр скасували.
Жителів Цвітково жалко...але...скоріш за все треба змиритися
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Марта 24.12.2021 20:57
Цитую Чічіков:
Темные люди живут в селах. Думают комментарий в интернете что-то решит... Для таких вопросов есть закон "про звернення громадян". Наберите в интернете - пример скарги, и напишите скаргу, подпишите у 20 человек в вашем селе и отправьте письмом с уведомлением в мин транс. И будет вам счастье. Чем тут ныть, соседка, "на польшу"... темнота

Писали, дзвонили. Якраз звернення і не працюють. Лишається лише писати коментарі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 Чічіков 24.12.2021 18:45
Темные люди живут в селах. Думают комментарий в интернете что-то решит... Для таких вопросов есть закон "про звернення громадян". Наберите в интернете - пример скарги, и напишите скаргу, подпишите у 20 человек в вашем селе и отправьте письмом с уведомлением в мин транс. И будет вам счастье. Чем тут ныть, соседка, "на польшу"... темнота
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 Марта 24.12.2021 17:26
Цитую Марта:
Прочерк, запитайте у Скічка про скасовані зупинки поїздів у Цвітковому. НА УЗ не відповіді не дають. Куди звертатися нам? Перекривати колії?

Цитую Раїса:
Чи може голова ОДА Олександр Скічко відерагувати на те, що ми, жителі Цвіткового, лишилися відрізаними від світу - по залізничній станції не зупиняються поїзди на Київ. Не можна ні відправити студентів на навчання, ні поїхати на роботу. Сусідка працювала в Києві. Поїздів більше нема, довелося звільнитися. Збирає документи на Польщу. .... без втручання Скічка ситуація не зрушить.....

Дзонили на гарячу лінію, а віз і нині там
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Марта 24.12.2021 17:21
Прочерк, запитайте у Скічка про скасовані зупинки поїздів у Цвітковому. НА УЗ не відповіді не дають. Куди звертатися нам? Перекривати колії?