реклама
Будівельна компанія надія

Очільник Головного управління Нацполіції України в Черкаській області Михайло Куратченко вручив трьом головам ОТГ сертифікати учасників проєкту «Поліцейський офіцер громади», а поліцейським – нові авто, повідомляють у поліції Черкащини.

269756678_1259742537844610_9079487980659535456_n

Службові автомобілі Renault передано в Новодмитрівську, Степанківську та Степанецьку ОТГ для виконання службових обов'язків та ефективної роботи поліцейських офіцерів громад.

«Проєкт ”Поліцейський офіцер громади” був започаткований два роки тому. На практиці бачимо, що він себе виправдовує. Там, де працюють поліцейські офіцери громади зменшилась кількість вчинених злочинів. Свій поліцейський у громаді – це завжди оперативна реакція на проблему та впевненість у безпеці мешканців», — зазначив Михайло Куратченко.

Голова Степанецької ОТГ каже, що тепер їхня громада матиме свого поліцейського, який допомагатиме створювати безпековий простір на території обслуговування. Олександр Яременко подякував начальнику Главку за співпрацю з органами місцевої влади, самоврядування та громадськістю.

«Кожного дня, кожної хвилини, 24/7 поліцейський офіцер знаходиться у нашій громаді. Хочу подякувати офіцеру авансом, впевнений він виправдає наші надії та Головного управління Національної поліції в Черкаській області. Наша співпраця  сьогодні не розпочалася, вона й надалі продовжується», — підкреслив Олександр Яременко.

Михайло Куратченко порадив головам разом із поліцейськими офіцерами громади створити мобільні чати “Чужий у громаді”, які вже показали свою ефективність в інших ОТГ на Черкащині.

“За допомогою такого чату мешканці села на Звенигородщині помітили “чужого” в селі й оперативно передали інформацію поліцейському офіцеру громади. Він перевірив та виявив осіб, що знаходились в розшуку через шахрайство, їх затримали.  До чатів ви зможете додати всіх охочих мешканців села, які допомагатимуть поліції”, — додав начальник Главку.

Нагадаємо, Черкаська область стала третім регіоном держави, де запроваджено проєкт «Поліцейський офіцер громади». У його рамках 23 територіальні громади уклали Меморандум про співпрацю з поліцією. Перед призначенням кожен «шериф» пройшов ретельний відбір, тримісячний поглиблений курс підготовки за участі українських фахівців та приступили до роботи в громадах.

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Оля 29.12.2021 09:53
Опять обёртку поменяли? Уже третий раз и по новому мусора называют. И этот офицер как обычно берет взятку, дань и кришует а по простому закрывает глаза на продажу самогона каждый месяц приходя за деньгами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ