реклама
Sucurity Police

реклама

У Черкасах активісти та молодь пройшли з прапорами та смолоскипами бульваром Шевченка на честь 113-ї річниці від дня народження Степана Бандери

333

На площі Богдана Хмельницького зібралося близько сотні людей. Учасники маршу пройшли колоною до пам'ятника Борцям за волю України.

У руках люди тримали плакати з написами "Батько наш Бандера", а також синьо-жовті та червоно-чорні прапори. Ходою вони вигукували гасла "Слава Україні! Героям слава!", "Шухевич, Бандера – герої України", "Одна, єдина, соборна Україна", співали Гімн України та пісню "Батько наш — Бандера, Україна — мати!".

Працівники патрульної поліції супроводжували колону.

666

Керівник Нацкорпусу Дмитро Кухарчук зазначив:

"Сьогодні ми маємо чергові виклики. Ми не даремно зібрались біля пам'ятника Борцям за волю України, оскільки тут вшановані борці за волю різних епох. Ми маємо стати ще однією епохою, ми маємо бути борцями 2022 року. Вся відповідальність наразі лежить виключно на нас. Ми маємо брати весь тягар на себе".

Ходу пам'яті Степана Бандери проводять щорічно 1 січня в день народження лідера Організації українських націоналістів/

А чигиринський АТОвець, відомий карбувальник монет Олександр Кириченко подарував Дмитру Кухарчуку три ювілейні монети: Степана Бандери, Василя Чучупаки та Перуна.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-4 #14 Плюс 03.01.2022 14:33
Цитую стас:
Щось пsзно проснулись Кухарчуковs мsнусувальники...Мабуть,після "ходи" добре обмили... аж на третій день розкумарились... Отож дивіться-так у них робиться все-брехнею,хамство м,матюками і...мінусами.Бо самі-мінуси.

Дуже влучне визначення. На нього відразу накинуться мінусовальники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #13 стас 03.01.2022 12:32
Щось пsзно проснулись Кухарчуковs мsнусувальники...Мабуть,після "ходи" добре обмили... аж на третій день розкумарились... Отож дивіться-так у них робиться все-брехнею,хамство м,матюками і...мінусами.Бо самі-мінуси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #12 О! 03.01.2022 12:21
Вискочили шакали з нори, перестали схрон рити, натицяли мінусів і назад у нору. Ох і публіка! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #11 стабилизец 03.01.2022 11:21
их деды называли батьком сталина, отцы считали себя внучатами ильича. :D шикарное гинекологическо е древо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Щедрик 03.01.2022 10:57
Цитую стас:
Цитую Щедрик:
Змії шиплять а юнацька кров бурлить. Добре хоч молодь не стогне як усе стадо-насєлєніє))
Таки да...молодь не стогне. Або до Росії на будівництво,або до Польщі-горщики мити,або отак бігати з портретами тих,про кого нічого не знають,але-за це ж платять...Патріотично!!!

Правильно роблять,що не сидять на місці. Свого часу і Новий Світ утворився через безвихідь і застій. І створювали його не пер.уни і нитики.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #9 Грицько 03.01.2022 10:22
Цитую Шурик:
Около сотни человек? В городе с населением 250 тысяч?
Это показывает истинное отношение жителей Черкасс к бандере его последователям .
Це прищ на тілі Черкас, який скоро лопне, а вавка заживе. Гірше з вавками у головах 1-1,5% мешканців. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #8 Михайло 03.01.2022 09:42
Цитую Глибока криївка:
"Батько наш — Бандера, Україна — мати!" Таке гасло можна зрозуміти по-різному, маючи на увазі народження дітей.

Як збоченцю пояснити що він-нещасна істота?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #7 стас 03.01.2022 08:57
Цитую Щедрик:
Змії шиплять а юнацька кров бурлить. Добре хоч молодь не стогне як усе стадо-насєлєніє))
Таки да...молодь не стогне. Або до Росії на будівництво,або до Польщі-горщики мити,або отак бігати з портретами тих,про кого нічого не знають,але-за це ж платять...Патріотично!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #6 Шурик 03.01.2022 01:10
Около сотни человек? В городе с населением 250 тысяч?
Это показывает истинное отношение жителей Черкасс к бандере его последователям .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-32 #5 Глибока криївка 02.01.2022 23:47
"Батько наш — Бандера, Україна — мати!" Таке гасло можна зрозуміти по-різному, маючи на увазі народження дітей.