реклама
Будівельна компанія надія

Проєкт рішення сесії про зміни до бюджету Черкас на 2022 рік ухвалив виконавчий комітет. Відповідні зміни підтримали і до програми економічного та соціального розвитку.

2_1600

Як пояснила директор департаменту фінансової політики Тетяна Харенко, попередньо розпорядники коштів надали пропозицій на 1,5 млрд.грн. Тоді як бюджет розвитку був затверджений у сумі 849,5 млн грн. Найбільше коштів пропонувалося спрямувати на департамент ЖКК, департамент освіти та гуманітарної політики, охорони здоров’я та медичних послуг та департамент архітектури та містобудування.

Натомість члени виконавчого комітету запропонували збільшити дохідну частину бюджету розвитку на 223 млн грн., адже у проєкті рішення не були передбачені кошти на дуже важливі об’єкти: будівництво полігону твердих побутових відходів, реконструкцію вул.Гагаріна та вул.Сумгаїтської.

«Ми довго радилися з головами депутатських фракцій і керівниками департаментів, аби вибрати дійсно найважливіші об’єкти, які будуть фінансуватися у 2022 році. Це було дійсно нелегко, адже в нас велика кількість проєктів, які необхідно втілити на благо громади. Зрештою, були обрані ті, які приведуть місто до реального розвитку і якісних змін», - зазначив перший заступник міського голови Сергій Тищенко.
Додаткові кошти планується отримати від продажу і оренди майна та за рахунок  земельних аукціонів.

«Уже нарешті запрацювала система електронних торгів, що не давало нам можливості наповнювати бюджет минулого року. Лише на минулій сесії депутати відправили на аукціон 3,5 га землі. Тож сподіваюся, що бюджет отримає реальне наповнення», - зауважив секретар міської ради Юрій Тренкін.

Зазначені зміни тепер мають підтримати депутати міської ради на сесії. Її проведення заплановане на 11 січня.

Про це пише сайт міськради

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ