Гарячі номера телефонів

Притулок для утримання безпритульних тварин в Умані, який будують з 2016 року, буде добудовувати фірма дружини депутата облради. Тендер на добудову виграло ПП Уманьрембуд 2 з ціною 3,76 млн. грн.

3vv

Про це пише «Кропива».

Цього разу термін завершення будівництва визначено до кінця 2022 року. Із загальної суми, фінансування на 2021 рік передбачено у розмірі 1,96 млн. грн., решта до кінця 2022 року.

Будівництво притулку розпочали ще наприкінці 2016 року за ціною в 4,77 млн. грн.

Передбачалося будівництво справді сучасного притулку за всіма європейськими зразками. Зокрема, передбачено будівлю основного корпусу притулку, окремо мали збудувати приміщення харчоблоку, клітки для вигулу тварин. Загальна корисна площа будівель мала скласти 766 кв.м.

На кінець 2017 року додали ще 1,49 млн. грн. і загалом було витрачено вже 6,11 млн. грн., але будівництво так і не було завершено.

В 2019 було проведено новий тендер на будівництво притулку, укладено договір вартістю 5,73 млн. грн. Передбачалося завершення будівництва до кінця року, але об’єкт не був профінансований за цією угодою.

Власником ПП Уманьрембуд 2 є дружина депутата Черкаської обласної ради від партії «За майбутнє» Олександра Ковальчука, який донедавна був його керівником.

Нагадаємо, натхненником будівництва сучасного собачника виступив народний депутат Антон Яценко, який з березня 2016 року неодноразово заявляв про швидку побудову об’єкту.

Фото станом на травень 2019 року.

реклама

Коментарі  

 
+2 #1 Черкаські коти 11.01.2022 17:18
Радіємо за братів наших менших - уманьських безпритульних собак, та їх спонсора, уманьську дружину депутата. З висоти власних котодомів, закликаємо і їх приєднатися до нашої акції, - держати хвіст трубою, підтримуючи ініциативу президента Зе, посадити мільярд дерев. Буде з чого рятувальникам нас знімати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100