У грудні відбулася невелика кількість всеукраїнських та міжнародних змагань, у яких черкаські спортсмени взяли участь та вибороли нагороди. Тож на звання кращого спортсмена претендували двоє – триатлоністи Дар’я Бережна та Денис Рижий. Експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області проаналізувала їхні результати та визначила переможця. Кращим спортсменом на Черкащині у грудні 2021 року стала Дар’я Бережна.

271805227_2044993109014791_5989291996206982310_n

Уже традиційно олімпійський осередок Черкащини відзначить кращу спортсменку та її тренера грошовою премією.

Майстер спорту України Дар’я Бережна взяла участь у зимовому чемпіонаті України з триатлону (акватлону), що відбувся 19-20 грудня у Львові. Учасниками цих змагань стали 130 спортсменів зі всієї України. Вони долали дистанції з плавання в басейні та з бігу – в манежі. Дар’я Бережна виборола друге місце чемпіонату серед юніорів. Її результат – 62,5 очок. Тренує спортсменку Марія Великоцька.

Майстер спорту України Денис Рижий також став учасником зимового чемпіонату України з триатлону (акватлону) у Львові. Спортсмен здобув третє місце змагань серед юніорів. Він набрав 50 очок. Підготувала Дениса Рижого тренерка Марія Великоцька.

Про це повідомляє відділення НОК України в Черкаській області.