реклама
Будівельна компанія надія

Черкаською обласною прокуратурою забезпечено реальне виконання рішення Північного апеляційного господарського суду, яким зобов’язано приватне агропромислове товариство звільнити комплекс будівель колишнього дошкільного навчального закладу загальною площею майже 800 кв. м, вартістю 5 млн грн.

Прокуратура

Наразі, за втручання прокуратури приватним товариством звільнено незаконно займане приміщення колишнього дитячого садочку та з початку поточного року сільська рада може самостійно використовувати це приміщення за цільовим призначенням.

Раніше прокурори в суді довели, що приміщення комунальної власності передано в оренду суб’єкту господарювання для використання не за цільовим призначенням об'єкта освіти та з правом подальшого викупу, що суперечить вимогам чинного законодавства. Водночас, при підписанні спірного договору терміном на 49 років, сільська рада та товариство не здійснили нотаріальне посвідчення цього договору та його державну реєстрацію. У силу вимог Цивільного кодексу України такий правочин є не укладеним, а майно підлягає звільненню.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #2 иван 13.01.2022 17:37
А они и сами не знают :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Юлія 13.01.2022 16:24
А в каком селе? Название села забыли указать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ