Активісти і небайдужі громадяни підтримують «щедрувальну акцію» на підтримку Збройних Сил України у день, коли більше 100 тис. російських військ стоїть на кордоні з Україною. В цей самий час воїни Збройних Сил України дають усім українцям можливість святкувати зимові свята у родинному колі та домашньому затишку.

Холодний Яр

Ця ініціатива передбачає допомогу у моральному і матеріальному шляху для солдатів на передовій. Умови були прості, щоб долучитися міг кожен бажаючий, будь то ГО чи ініціативна група:

Зібратикоманду людей на Щедрий вечір 13 січня і зареєструватися на акці;

Провести щедрування у себе в місті;

Зняти фото або відео щедрувань та опублікувати у соцмережах із хештегом #Щедруй_для_захисників;

Відправити зароблені кошти на волонтерський рахунок: 5167985561324104.

photo_2022-01-14_09-49-42

До події долучилися люди з таких міст: Київ, Черкаси, Чигирин, Біла Церква, Володимир, Рівненська область, Холодний Яр(Черкаська область), Березняки(Черкаська область), Дрогобич(Львівська область), смт Солоне (Дніпропетровська область),  с.Ворзель(Київська область)

Володимир

Усі зароблені кошти ідуть на придбання квадракоптера для 8-го полку спецназу ЗСУ на рахунок волонтера Олексія Шикхарулідзе. Долучитися можете і ви, надсилаючи кошти на рахунок Олексія, з яким маєте можливість списатися у Фейсбуці. Влаштуйте щедрий вечір нашим захисникам, щоб вони змогли щедро почастувати ворогів.

Дніпро

Ініціатива запущена ГО «Поклик Яру» - організацією, що займається вихованням відповідальної молоді на трьох засадах: Побратимство, Дисципліна, Патріотизм.

Черкаси

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100