Гарячі номера телефонів

Білозірська територіальна громада долучилася до пілотного проєкту “Вихователь безпеки”. Меморандум про співпрацю та партнерство підписали в Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області.

271860000_1274193379732859_3973986083604915542_n

Про це повідомляє пресслужба поліції Черкаської області.

Начальник Управління ювенальної превенції Національної поліції України Василь Богдан 14 січня презентував проєкт, націлений на створення безпечного освітнього середовища. На Черкащині меморандум про співпрацю та партнерство першим підписав голова Білозірської територіальної громади з Головним управлінням Національної поліції в Черкаській області, Головним управлінням ДСНС Черкаської області та Управлінням освіти та науки Черкаської обласної державної адміністрації.

Василь Богдан зазначив, що на сьогодні участь у пілотному проєкті беруть 15 територіальних громад із 9 регіонів країни.

«Я радий, що Черкащина долучилася до цього проєкту, за що я хотів би подякувати Білозірській територіальній громаді. Пілотний проєкт запроваджується цього року, а в наступному ми проаналізуємо досягнення, з перспективою запровадження вихователів безпеки по всій Україні», - зазначив Василь Богдан.

Відбір спеціалістів в освітньому середовищі здійснюватиметься комісією, сформованою органами місцевого самоврядування. Їхнє навчання проходитиме на базі закладів вищої освіти МВС із залученням відповідних фахівців. Надалі поліція буде супроводжувати роботу «вихователя безпеки», вони плануватимуть спільні заходи та проєкти.

«У Білозірському опорному ліцеї навчається понад 600 учнів. Цей проєкт дасть змогу працювати з поліцією, службою з надзвичайних ситуацій, управлінням освіти, органами місцевого самоврядування та у взаємодії з ними - усувати загрозу для безпеки дітей», - додав Володимир Міцук.

Пілотний проєкт був ініційований Міністерством внутрішніх справ України за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства освіти та науки України, Національної поліції України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Він створений для виявлення та попередження негативних ризиків серед дітей та підлітків. Зокрема мова йде про жорстоке поводження з учнями, булінг (цькування) учасників освітнього процесу, виявлення та попередження негативних ризиків серед дітей та підлітків, вчинення ними правопорушень, вживання психоактивних речовин, втягнення учнів у протиправну діяльність, а також багато інших безпекових питань.

“Найголовнішим в освіті є безпека учасників освітнього процесу й створення безпечного освітнього середовища. Ми ж створюємо безпечне середовище серед всього населення, бо наші громадяни – дуже важливі для поліції. Проєкт “Вихователь безпеки” дозволить нашим дітям почуватися захищеними в освітніх закладах», - сказав Сергій Коваленко.

Після того, як підписали меморандум голова Білозірської територіальної громади Володимир Міцук запросив учасників на екскурсію до ліцею, де всі мали змогу ознайомитися з умовами навчання та дозвіллям учнів.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #1 СУ-25 16.01.2022 19:31
Фото на конкурс мордатих велетнiв!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
реклама
bigmir)net TOP 100