Гарячі номера телефонів

Понад 500 скарг щодня через холод у квартирах отримує «Нова якість» від мешканців. Подібна ситуація й у будинках ОСББ. Без попередження теплопостачальні організації різко знизили параметри температури та тиску, кажуть інженери. Фактично теплоносій циркулює лише по трубах підвалу й не підіймається по стояках у квартири. Що стало причиною такого колапсу, представники Черкаської ТЕЦ та Черкаситеплокомуненерго не пояснюють.

o_1fnm8i2e11i0fgi811qs1sjtv7j1k


Проблеми з опаленням нині у всіх мікрорайонах міста, говорить головна інженерка компанії «Нова якість» Катерина Папуша. Такий висновок зробили після сотень виїздів на будинки та проведених обстежень.

– По-перше, маємо недостатні температурні параметри теплоносія. Наприклад: згідно з техумовами на проектування ІТП та встановлення регуляторів температури для вбудованих водопідігрівачів, має надходити теплоносій із показниками 70-110 ℃, а фактично подається 60-65 ℃, – пояснює інженерка. – По-друге, недостатні параметри тиску. Через це теплоносій не «протискається» по стояках, а відповідно – не гріє оселі. Фактично гігакалорії, за які люди платять, лишаються в підвалі.

Система опалення багатоповерхових будинків – досить складна. Вона може нормально працювати лише за умови дотримання всіх необхідних вимог під час експлуатації. Серед обов’язкових: підтримання нормального робочого тиску. Від значення цього параметра безпосередньо залежить повноцінна циркуляція теплоносія, а в результаті – якість тепловіддачі. До того ж: нормальний тиск – це запорука довговічності й надійності роботи системи опалення в цілому та зниження ймовірності виникнення аварій.

У компанії заявляють, що нині зіткнулися з повною відсутністю будь-якої інформації з боку міської влади та теплопостачальних організацій.

– Теплопостачальники не публікують на офіційних сайтах затверджений на початку опалювального сезону графік температурних режимів. До всього ж ані нас як управлінську компанію, ані ОСББ – ніхто не повідомив про зміну параметрів та причини, – наголошує Катерина Папуша. – Комісійні обстеження на об’єктах спільно з представниками теплопостачальних організацій не дають жодних результатів. Усі мовчать про причини «кричущих» проблем з опаленням і лише «перекладають із хворої голови на здорову».

Фахівчиня додає, управлінська компанія чи ОСББ – це перші організації, до яких мешканці звертаються в подібних випадках. І це правильно. Однак якщо причина не пов’язана з проблемами на внутрішньобудинкових мережах – вони безсилі. Адже за якість теплопостачання відповідає надавач послуги, з яким у власника квартири укладений договір.

– Натомість що відбувається зараз. Оператори кол-центрів теплопостачальних організацій «звішують» усі проблеми на «Нову якість». Ми оперативно виїжджаємо та обстежуємо все й виявляємо, що причина не в нашій компетенції. Люди обурюються, бо отримують неякісну послугу, а ми нічого вдіяти не можемо. Адже немає жодної комунікації та діалогу в цьому питанні, – зазначає інженерка.

В управлінській компанії закликають людей не просто «закидати» дзвінками кол-центр, а вимагати від влади публічного пояснення причин такої ситуації з теплопостачанням. Адже прохання «Нової якості» відповідальні організації ігнорують.

Про це повідомляє пресслужба «Нової якості».

реклама

Коментарі  

 
+8 #11 Паша винахідник 17.01.2022 09:56
Люди в ОСББ за кровні гроші встановили лічильники на тапло і перестали отоплювати повітря за вікном, а відповідно і менше платити комунальникам. Па*у це обурило і він придумав податок з кожної квартири тіпа "на обслуговування лічильника". Але за півтора року жодного лічильника не "обслужили".
Тепер, люди ставлять бойлери і не платять захмарні гроші за тіпа горячу воду. Як так!! От і знову "усьо для народу" - тепер абонплата на трубу з горячою водою якою ви не користуєтесь. :o :
А що там з термоізоляцією магістральної труби що проходить по Челуашу. Так повітря гріє?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Нова якість, 16.01.2022 22:07
- Прокинтесь, ви всрались!
- А я і не сплю, я не сплю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 СУ-25 16.01.2022 19:24
[quote name="Роман"]Якщо "інженерка" (та ще й головна!) оперує термінами на зразок "гігокалорії", то женіть її геть і найміть нормального інженера! А яте, це ніяк не применшує проблему! А чому не спитали ту "головну інженерку" чи зафіксовані ці невідповідні ТУ показники температури і тиску теплоносія офіційно і чи подані офіційні скарги теплопостачальн икам, щоб були підстави принаймні вимагати повернути кошти за НЕНАДАНУ теплопостачальн иками послугу відповідно

Ухти! Калорiйщик /////////! Де ж ти взялося на нашiй землi? З яркого хутора приiхало?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Фотя 16.01.2022 06:06
Заплатил за коммунальные услуги и живи комфортно. Так должно быть и нам не нужно рассказывать что, где и когда. Вы получили оплату, обеспечьте нам комфортные условия проживания, а не себе за наши деньги
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 Бандера 15.01.2022 22:33
Мёрзни, мёрзни, волчий хвост!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Крепитесь люди! 15.01.2022 22:26
Скоро лето. Холодное лето 22-го. К вам это лето обязательно придёт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 иван 15.01.2022 20:21
[ name="Сидоров."]Прийшла платіжка 1900 гр за місяць за тепло . То платити чи ні?
Не нужно Заносите в приемную серии Там примут без комиссии :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 Роман 15.01.2022 20:17
Цитую Сидоров.:
Прийшла платіжка 1900 гр за місяць за тепло . То платити чи ні?

Якщо не знаєте як робити - робіть відповідно до закону: платити, щоб не було боргу, фіксувати невиконання технічних умов (теплоносій неналежної температури і тиску) офіційно в установленому порядку, комісією і відповідними протоколами, подавати скарги на невиконання відповідних умов договорів офіційно, якщо теплопостачальн ики не повернуть гроші за НЕНАДАНІ послуги (неналежної якості) - звертатися до суду.
Якщо Ви просто не заплатите і не зафіксуєте неналежні показники офіційно, і не подасте відповідні скарги офіційно - то потім у Вас залишиться борг, пеня і жодних шансів довести, що послугу належної якості Вам не надали :(
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #3 Роман 15.01.2022 20:11
Якщо "інженерка" (та ще й головна!) оперує термінами на зразок "гігокалорії", то женіть її геть і найміть нормального інженера! А якщо це "народна творчість" журналіста - то женіть геть того журналіста, бо він достойний працювати лише в агентстві "одна бабка сказала". Та фізична одиниця вимірювання кількості енергії (в цьому випадку - теплової) називається "гіг_А_калорія" і саме за виміряну в цих одиницях теплову енергію "люди платять". А одиниця "гіг_О_калорія" існує, схоже, лише в уяві того, хто писав цей текст чи його (не)перевіряв перед публікацією!
Проте, це ніяк не применшує проблему! А чому не спитали ту "головну інженерку" чи зафіксовані ці невідповідні ТУ показники температури і тиску теплоносія офіційно і чи подані офіційні скарги теплопостачальн икам, щоб були підстави принаймні вимагати повернути кошти за НЕНАДАНУ теплопостачальн иками послугу відповідно до закону? Чи вони тільки журналістам про "гігокалорії" казочки розповідають?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Сидоров. 15.01.2022 17:58
Прийшла платіжка 1900 гр за місяць за тепло . То платити чи ні?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
реклама
bigmir)net TOP 100