реклама Нормовен

реклама Нормовен

Новий спортивний інвентар з’явився у комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі «Вікторія». Його придбали для відділення важкої атлетики, вихованці якого займаються в залі МСК «Дніпро», що на вулиці Смілянській, 78.

IMG_0334

Нині тут займається 34 юнаків та дівчат. Для них придбали лаву для жиму зі стійками, олімпійську штангу, диски різної ваги.

Цей інвентар використовуватимуть під час тренувань груп початкової та базової підготовки. У планах – оновити спорядження і для груп, в яких займаються кандидати в майстри спорту й майстри спорту.

Сьогодні міський голова Анатолій Бондаренко разом зі своєю заступницею Анастасією Чубіною відвідали відділення та ознайомилися із тим, як проходить тренувальний процес. Із вихованцями тут працює чемпіон з пауерліфтингу Сергій Гречкосій та Павло Брилаха.

Анатолій Бондаренко розповів, що цього року в бюджеті Черкас для оновлення інвентарю й обладнання в спортивних школах перебачили близько 1,5 млн грн.

– Попереду в нас ще багато роботи. Хочеться, щоб усі наші юні спортсмени на шляху до великих перемог займалися в гарних умовах та із задоволенням. Стосується це абсолютно всіх секцій у нашому місті, навіть якщо їх відвідує відносно невелика кількість вихованців, – прокоментував міський голова.

Анастасія Чубіна повідомила, що в амбітному проекті багатофункціонального спортивного комплексу, який хочуть створити в будівлі колишньої тютюнової фабрики (що на вулиці Благовісній, 170), передбачають і місце для залу важкої атлетики. Відтак, у майбутньому його вихованці тренуватимуться у кращих умовах, більше з тим, – там сформують безбар’єрний спортивний простір, в якому буде передбачена інклюзія.

 Про це йдеться на сайті Черкаської міської ради.

реклама

Коментарі  

 
0 #2 Василь 18.01.2022 22:52
Колись в 90-ті роки зал "Вікторії" знаходився в підвалі 4-поверхівки на перетині Дашковича-Гоголя. Багато мабуть з того часу змінилось.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Бувший 18.01.2022 14:32
Вікторії давно пора змінити керівника
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100