реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Черкащанин Віктор Ткаченко виклав в інтернет відео, де видно, на що перетворилася будівля колишнього училища по вулиці Пастерівській, що в Черкасах. За словами автора, там нічого не залишилося, будівля нікому не потрібна.

Безымянный

Про це пише vikka.ua.

За словами Віктора Ткаченка, в трьох кімнатах на другому поверсі живуть позбавлені житла люди.

Раніше в цій будівлі розміщувалося училище, потім різноманітні гуртки, зокрема, з мотокросу тощо. Вже більше 10 років будівля стоїть пусткою. Вікна, оздоблення, двері, батареї вже давно викрадені чи демонтовані.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #13 Зінченко 27.01.2022 09:24
Цитую Степанич:
Цитую Зінченко:
зупинитись біля зруйнованого будинку по б.Шевченка біля Придніпровськог о суду
Придніпровський суд знаходиться не на бульварі Шевченка!
Доречно було б сказати "біля зруйнованого будинку по бул.Шевченка біля прокуратури"

ну тоді біля будівлі колишнього Придніпровськог о виконкому, на перехресті Кривалівська-Шевченка.........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Степанич 26.01.2022 23:00
Цитую Зінченко:
зупинитись біля зруйнованого будинку по б.Шевченка біля Придніпровськог о суду
Придніпровський суд знаходиться не на бульварі Шевченка!
Доречно було б сказати "біля зруйнованого будинку по бул.Шевченка біля прокуратури"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Бондарян 26.01.2022 16:50
Цитую пропозиція:
Як варіант. Перемістити туди школу моряків ,а на бульварі будівлю відремонтувати під музей міста.

А відремонтувати як школу моряків,для дітей.. щось заважає??
В пустуючу будівлю як варіант, перемістити департамент архітектури.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 то що таке? 26.01.2022 16:38
а дитсадок (в минулому) біля річпорту? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 стабилизец 26.01.2022 16:34
Тільки почнеться будівництво, то з'являться активісти і зразу ж будівля стане історичною цінністю.
кроме центра и набережной, не предлагать. забудовнык.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Знаючий 26.01.2022 16:04
Слава реформаторам освіти - гарний результат!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Чпок 26.01.2022 14:49
Цитую ЮЗР:
Вот какраз хорошое место для строительства высотки 8) А не набережную застраивать..

Тільки почнеться будівництво, то з'являться активісти і зразу ж будівля стане історичною цінністю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 пропозиція 26.01.2022 14:33
Як варіант. Перемістити туди школу моряків ,а на бульварі будівлю відремонтувати під музей міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Неграмотний 26.01.2022 14:14
Цитую ЮЗР:
Вот какраз хорошое место для строительства высотки 8) А не набережную застраивать..

Думаю, що мало хто захоче зі свого балкона дивитись на той шалман (оптовий ринок). Краще вже дивитись на краєвиди Дніпра із Замкового узвозу... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #4 Роман 26.01.2022 14:10
Цитую ЮЗР:
Вот какраз хорошое место для строительства высотки 8) А не набережную застраивать..

Смысл что-то строить, война может начаться в любой момент.