Гарячі номера телефонів

Сьогодні в приміщенні обласної бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка відбувся конкурс на заміщення вакансії директора Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру. Комісія серед 6 претендентів обирала очільника обласного мистецького закладу. За перебігом конкурсу та підсумками голосування стежив журналісти "Про все".

44

До складу комісії з визначення переможця увійшли не лише представники галузі культури Черкас. Так, серед членів комісії були: директор Черкаського професійного училища Сергій Воронов, заступник голови Черкаської облради Сергій Лісовий.

56

Серед охочих зайняти посаду директора драмтеатру було шестеро кандидатів: Петро Ластівка - нинішній керівник закладу; Володимир Єфімов - у минулому керівник Черкаського ПК «Дружби народів» та театру у Кропивницькому; Наталія Мамалига - актриса драматичного театру, співачка; Роман Бурлаков - заступник директора Черкаського обласного драматичного театру; підприємець та працівник обласної філармонії Руслан Паскалов та ексочільник Управління інспектування Черкаської міськради Олександр Давиденко.

Попри відкритий конкурс, комісія засідала в окремому приміщенні. Журналісти та актори театру були змушені чекати результатів в актовому залі бібліотеки.

Актор Черкаського театру Олександр Гуменний, який прийшов на захід, каже що охочі побачити конкурс наживо змушені були задовольнитися переглядом трансляції заходу в соцмережах.

- По перше: Дуже дратує те, представників театру не просто позбавили можливості задати запитання конкурсантам, а ще й примусили спостерігати все це через онлайн трансляцію, яка весь час переривається. Все це дуже дивно, бо минулого разу конкурс відбувався справді прозоро і без ідіотських обмежень! - обурився митець.

Щодо запропонованих програм кандидатів, то кожен з претендентів пропонував свій шлях розвитку театру. Так, Роман Бурлаков акцентував на необхідності осучаснення театру не лише в технічній частині, а й залучати до фінансування мистецької установи фандрейзинг. Бурлаков, який обіймає посаду заступника нинішнього керівника театру також зауважив, що продовжить напрям розвитку установи, який започаткував Петро Ластівка.

Олександр Давиденко наголошував на тому, що він буде гарним менеджером, а мистецькою частиною будуть займатися його заступники та художній керівник театру. Слід зауважити, що виступ Давиденка постійно супроводжувався обуреними репліками акторів театру, які слухали його виступ.

Ексочільник театру в Кропивницькому Володимир Єфімов пропонував переглянути нинішній репертуар театру, професійні здібності колективу та започаткувати школу при театрі, щоб виховувати майбутніх акторів.

Нинішній очільник театру Петро Ластівка у своїй емоційній манері запропонував комісії свою програму та активно відстоював її в питаннях членів конкурсного комітету.

- У нас найсучасніша акустика. Актори, які грають у нас на гастролях вражені нашим театром. Не в останню чергу успіх театру залежить від акторів, які підносять наш заклад на той рівень, який він нині займає, - повідомив комісії очільник театру. - Ще один претендент на посаду, Олександр Давиденко, назвав наш театр "Мерседесом". Так от я вам скажу, що ми вже давно перестали з того "Мерседеса" на новенький "Ягуар" і рухаємось вперед.

Єдина жінка з числа претендентів на місце директора драмтеатру Наталія Мамалига запропонувала ввести театральні абонементи, курси акторської майстерності для дорослих та арт-кафе в приміщенні закладу.

Останній претендент Руслан Паскалов розповів комісії про свої здобутки в Черкаській обласній філармонії та головним своїм завданням назвав оновлення технічного оснащення сцени театру та її капітальний ремонт. Свою програму кандидат читав ламаною українською. На питання комісії попросив відповідати російською та пообіцяв у разі обрання директором за кілька місяців вивчити державну мову.

Для обговорення комісія усамітнилась та припинила онлайн-трансляцію.

Після таємних обговорення та голосування було оприлюднено рішення конкурсної комісії. Директором Черкаського драмтеатру обрали Руслана Паскалова. Той отримав 6 голосів комісії з 9-ти.

На такий результат гостро відреагували актори театру, назвавши рішення комісії ганьбою. Рішення конкурсної комісії актори сприйняли зі сльозами на очах.

Засмучений Петро Ластівка на прохання прокоментувати таке рішення комісії відповів однією фразою.

- До побачення! Я все сказав! - емоційно сказав митець.

Рішення конкурсної комісії мають ще затвердити на сесії обласної ради.

5

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ексдепутат хоче стати директором драмтеатру

реклама

Коментарі  

 
-1 #23 Иполит 28.01.2022 11:36
Все дуже просто Сергій Лісовий взяв ..........
Хто виграв конкурс
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 Актер 27.01.2022 15:04
Улетай, ластивка!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 Марина 27.01.2022 15:00
Цитую Сидоров.:
Не вміючий розмовляти українською мовою ,буде керувати українським театром . Ганьба. Хтось його проштовхнув. Хто?


У вас все упирается в знание языка , поэтому все бездари у корыта но со знанием суржика
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Марина 27.01.2022 14:56
... какой же ты продажный - собачка ..., бездарный актеришка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #19 Без ярликів 27.01.2022 00:34
Оцінка виборів дещо поспішна. Треба врахувати, що: 1. Паскалов не новачок у культурі - очолював великий заклад культури у Тбілісі, добрий господарник. 2. Морально-психологічний клімат в колективі театру не здоровий із-за причин, про які треба говорити вслух. Тож, колективу потрібен незаангажований керівник. До речі Паскалов не з "руського міра".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Все на продаж 26.01.2022 23:32
Наступні продані посади будуть в Церквах. Повна деградація :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #17 СОЛДАТ 26.01.2022 22:24
Цитую Знаючий:
Оце зганьбилися, взяли «... строителя» керувати театром

У нас наркомана взяли керувати державою.І ніхто особливо ганьби не відчуває. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #16 Скалолаз 26.01.2022 22:09
Ще ніколи керівництво обласної ради не опускалося так низько як зараз, тупо барижать посадами, фуфломети!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 Гек 26.01.2022 22:00
Якщо влада обласна - пишить колективну скаргу президентові на Скічка. Він його поставив, нехай за нього відповідає. Чим більше скарг, тим скоріше його знімуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #14 Чук 26.01.2022 21:57
Можливо Ластівка не підписував договори і акти від запропонованих зверху компаній, тому і поставили свого "містера фукса", щоб рука не тремтіла ставити потрібний підпис. Про розвиток театру речі не йде, тільки дерібан бюджетних грошей і відкати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100