реклама

реклама

Історичний будинок, якому вже понад 100 років, продають у Черкасах. Придбати будівлю із земельною ділянкою можна за 6,2 млн. грн. (220 тис. доларів). Оголошення про продаж розміщено на сайті «ОЛХ». Про це пише «Вікка».

image-1

Історичний будинок, на якому ще збереглися унікальне оздоблення фасаду, розташований по вулиці Митницькій, 7. Поряд автовокзал, фонтан, а з тильного боку –  дитячий майданчик і «Дружба народів».

image

Автори оголошення запевняють, що замість будинку можна звести 3-поверховий торгово-офісний центр із цокольним приміщенням. Мовляв, навіть розроблений проект майбутнього центру. У той же час земельна ділянка відведена під житлове будівництво. Тому новому власнику доведеться ще через сесію Черкаської міської ради змінювати цільове призначення землі.

image-3

Будинок та земельна ділянка по вулиці Митницькій, 7 належить Юлії Желізняк. Вона  є засновником ПП «Країна свят-торг», а також співзасновником ПП «Екосервіс-5».

реклама

Коментарі  

 
0 #14 Гоп-гоп 02.02.2022 11:34
Цитую юра:
Цитую Гоп-гоп:
220 000 доларів за це? :)))) Цирк шапіто.
Вже оголошення сховали, мабуть соромно стало.
Або продали...Таке на думку не спадало?


Все может быть, дятлов и болванов хватает.
За такие деньги можно в Киеве купить прекрасный новый дом с ремонтом, бассейном, а не эту ветхую хибару без окон....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 юра 02.02.2022 09:53
Цитую Гоп-гоп:
220 000 доларів за це? :)))) Цирк шапіто.
Вже оголошення сховали, мабуть соромно стало.
Або продали...Таке на думку не спадало?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Vladimir MAZOR 01.02.2022 22:46
В этом доме, после войны жили преподаватели Пединститута, в левом крыле- доцент Дудник, а в правом доцент Кашуба, после них, какой то врач.
Сколько раз, я в детстве им окон перебил, Сашка и Колька Дудники , учились на дипломатов, выё...тые были!
Владимир Мазур
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Гоп-гоп 01.02.2022 20:51
220 000 доларів за це? :)))) Цирк шапіто.
Вже оголошення сховали, мабуть соромно стало.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Гога 01.02.2022 19:23
При всієй неповазі до лисянської влади в Че, хочу відмітити, майже завжди починають відкриватися очи, коли щось збираються зруйнувати, або забудувати. А те що воно роками стоіть в занепаді, всі ходять навкруги і всім начхать. А ось коли приходить хапуга забудовник- підіймається ггомін- це ж наша історична спадщина!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Черкасчанин 01.02.2022 15:49
Ждем Казаряна :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Сергій з Кривалівки 01.02.2022 15:25
Лисянка-стайл на марші. Наставте там краще торгових сараїв.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Светлана 01.02.2022 14:57
Ботоферма бондаренко работает исправно. Столько комментариев лысянского интеллектуала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 стабилизец 01.02.2022 13:06
поместится и лабаз и очередной картонный скворечник.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #5 Каркар 01.02.2022 12:18
Торговий центр, торговий центр. Скільки можна? Черкаси пора на Торговіцентри перейменовувати .