Гарячі номера телефонів

Прокурори Смілянської окружної прокуратури погодили та скерували до суду обвинувальний акт стосовно службової особи за фактом зловживання своїм службовим становищем та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України).

groshi_a_asfalti

Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Установлено, що спеціаліст з технічного нагляду, у ході ремонту дорожнього покриття вулиць міста Сміла, достовірно знаючи, що підрядником в актах приймання будівельних робіт внесено недостовірні відомості, а саме завищено обсяг і вартість фактично виконаного ремонту, використовуючи свої службові повноваження, в інтересах підрядника підписав і завірив вказані акти. Внаслідок його незаконних дій місцевому бюджету завдано збитки в сумі понад 1 млн грн.

Довідково: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100