Гарячі номера телефонів

images ЦВК затвердила фінансовий звіт про витрати коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення проміжних виборів народних депутатів України в ОВО № 184 (Херсонська область) та № 197 (Черкаська область) 31 жовтня 2021 року.

Як відомо, бюджетні призначення на вказані вибори становили 25 млн 350,255 тис. гривень. Згідно затвердженого Комісією Розподілу коштів вони були спрямовані на здійснення видатків Центральною виборчою комісією, двома ОВК (з урахуванням видатків відповідних ДВК) та для виготовлення органами ведення ДРВ списків виборців.

Відповідно до фінансового звіту у підсумку касові видатки склали 20 млн 750,186 тис. гривень. Відтак, було заощаджено 4 млн 600,69 тис. гривень. Кошти не були використані в повному обсязі, зокрема, у зв'язку із встановленням окружними виборчими комісіями результатів проміжних виборів раніше максимально встановленого законом терміну.

Нагадаємо, 31 жовтня в Україні відбулися проміжні вибори у Черкаській області (197 округ) до Верховної Ради. За результатами голосування, переміг Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський, якого висунула партія "Слуга народу".

Пресслужба Секретаріату Комісії

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100