реклама

реклама

Депутата Черкаської міської ради від фракції ВО “Черкащани” нарешті прилаштують директором.

Про це свідчить подана декларація кандидата на посаду, пише КРОПИВА

Фото Артема Ківака

Фото Артема Ківака


Іван Сухарьков має очолити КП “Черкасиводоканал”. Місце для депутата забезпечив міський голова Анатолій Бондаренко, він звільнив багаторічного керівника підприємства Сергія Овчаренка.

Нагадаємо, що за результатами місцевих виборів Іван Сухарьков вкотре переобрався депутатом. Відразу після виборів навіть претендував на посаду секретаря міськради.

Фракція ВО “Черкащани” входить у мерську більшість.

реклама

Коментарі  

 
+1 #15 Сергій з Кривалівки 19.02.2022 23:50
А що, охоронні фірми погано вже годують?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Сергій з Кривалівки 19.02.2022 23:48
Цитую Мониторич:
Сухарьков Іван Васильович

Освіта вища
1997 - 2003 - Черкаський державний університет імені Богдана Хмельницького за спеціальністю «Фізичне виховання. Валеологія», кваліфікація вчитель фізичної культури
2010- 2012 - Магістратура у Національної академії державного управління при Президентові України м. Київ, спеціальність «державне управління», кваліфікація магістр державного управління
Посада (заняття) начальник відділу інтегрованої системи менеджменту
Місце роботи ПрАТ «АЗОТ», м. Черкаси

ПАНЕ МЕР ВЫ СКРЬЕЗНО? Доктор у нас уже был. Теперь учитель физкультуры - управленец с "огромным" с... "инженерным опытом". NO COMMENT!!!!


А що? Карась же ж "Теплокомуненерг о" керує... ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 *фак пединститута 07.02.2022 21:30
Это ещё покруче Скубы с его филфаком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 кривда 07.02.2022 17:40
кадры ПАрешают все
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Мониторич 07.02.2022 17:09
Сухарьков Іван Васильович

Освіта вища
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Мониторич 07.02.2022 16:39
Знаете какое безумное политиканство. Когда на границе с Украиной стоит 115 тысяч надо додуматься сменить директора стратегического предприятия. Что может сделать Сухарьков? Руководил вспомогательным цехом Азот.. В отличи от Овчаренко что вырос на Водоканале. Что можно сказать о уровне интеллекта мера что принял это идиотское решение. Ему глубоко наплевать на коллектив и город. Который может оказаться в тяжелейшей ситуации. Просто дно..днище..вонючее днище...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Мах на мах 07.02.2022 16:37
Вам тролейбусы - Фирташу водоканал.
Очень выгодная сделка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Налюдательний 07.02.2022 15:43
Яка мужність!йти піднімають "занедбане" підприємство.!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Національна безпека 07.02.2022 14:23
Цитую Михась:
Потворне лисянське НІЩО!
Злагоджений і надійний, стратегічний елемент яким являвся "Водоканал", він виставив на розграбунок! Черкаси гинуть кожен день керування цього ...ня. :-x

У нас немає мера. Є ненажерлива лисянська галушка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Грицько 07.02.2022 13:27
Щас тарифи почнуть піднімати