Працівники КП «Черкасиводоканал» встановили 22 іменні люки на оновленій площі імені Богдана Хмельницького, що біля Палацу культури «Дружба народів», повідомляє прес-служба підприємства.



На кришках міститься напис «Власність громади міста Черкаси» та герб міста.

Такі люки водоканалівці встановлюють на центральних та головних вулицях міста, де проходить реконструкція та асфальтування. Тепер нові люки ще й прикрашатимуть відреставровану історичну частину міста.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 ktd 10.09.2012 14:33
"Ужасть" відпрацьовує гроші .................? Жалюгідно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Оксана Колісник 09.09.2012 08:34
Цитую Ужасть:
До мэра города.
...Якщо знайдете:)
Я Вам шановна співчуваю... :lol:
Шановні чиновники від мерії, шановна пані Жуковська...:lol: :lol:Слава Тобі, Господи! Дочекалася співчуття і від "ужастьної Ужасті"! І відчула за тоном допису, що серденько "бившего афіцера", нарешті, застокоїлося. Бо ж так йому не давала спати оота моя злополучна віза (йому ж, мабуть, ніколи не дадуть:), бо ж "бивший":). Ну - хух! - одним клопотам у цього загартованого клавіатурного вояки стало менше. Залишилося якось іще із банею на Піонерській порішати. І тут вже я звернуся до керівництва міста: віддайте "Ужасті" баню. Хай вже наведе там порядок, може ж наступного разу в народні депутати піде і суперничатиме з пані Жуковською в архітектурних задумах? Та й місту користь буде, а комусь, знамо дєло, щось від тої користі і собі... користь:) "Ужасть", Ви починаєте реабілітовувати ся в моїх очах:) Глянь і перетвортеся на "Прєлєсть". Чи "Прєлость":)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Ужасть 08.09.2012 21:51
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Ужасть:
Цитую Оксана Колісник:
А герб для чого? Може б факсимільно відтворений підпис міського голови? Понтовіше і підробити важче...

ЗВЕРНЕННЯ
До мэра города.
Уважаемый пан мэр!
За проявленну звитягу по коментариям в "Прочерке" по всем мыслимым и немыслимым темам, всем направлениям... предлагаю изготовить именной люк "имени Оксаны Колесник" и изображением ее заграничного паспорта с открытой визой в США
Підтримую, особливо останнє. Якщо знайдете:)

Що, вже віза закрита..закінчилася..??? Я Вам шановна співчуваю... так старалися, пучилися ..і так пролетіли...тим паче в дружній компанії с губернатором.
Але амбіції на згинули...хоча б на один "іменний люк" пані Оксана розраховує :lol:
Шановні чиновники від мерії, шановна пані Жуковська...ну зробіть ударниці та многостаночниці цього сайту пані Оксані приємне...особистий люк :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Оксана Колісник 08.09.2012 13:35
Цитую Небайдужий:
>Жуковська нехай програму свою представить.

а вы не читали? зря. есть с чего поумилятся :lol:

https://docs.google.com/document/pub?id=1EV9hWDEjo4187xMN1WRF5HcqDFnXCm_hCBYKnG4CqrM
Дякую! Навіть на "умілєніє" не заслуговує... Повний нєзачот! Одбулася пані, або ж пошкодувала грошей на більш-менш пристойний текст. Жаль! Очікувала більшого...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Небайдужий 07.09.2012 21:05
>Жуковська нехай програму свою представить.

а вы не читали? зря. есть с чего поумилятся :lol:

https://docs.google.com/document/pub?id=1EV9hWDEjo4187xMN1WRF5HcqDFnXCm_hCBYKnG4CqrM
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Оксана Колісник 07.09.2012 19:54
Цитую Ужасть:
Цитую Оксана Колісник:
А герб для чого? Може б факсимільно відтворений підпис міського голови? Понтовіше і підробити важче...

ЗВЕРНЕННЯ
До мэра города.
Уважаемый пан мэр!
За проявленну звитягу по коментариям в "Прочерке" по всем мыслимым и немыслимым темам, всем направлениям... предлагаю изготовить именной люк "имени Оксаны Колесник" и изображением ее заграничного паспорта с открытой визой в США
Підтримую, особливо останнє. Якщо знайдете:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 Ужасть 07.09.2012 16:06
Цитую Оксана Колісник:
А герб для чого? Може б факсимільно відтворений підпис міського голови? Понтовіше і підробити важче...

ЗВЕРНЕННЯ
До мэра города.
Уважаемый пан мэр!
За проявленну звитягу по коментариям в "Прочерке" по всем мыслимым и немыслимым темам, всем направлениям... предлагаю изготовить именной люк "имени Оксаны Колесник" и изображением ее заграничного паспорта с открытой визой в США
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Оксана Колісник 07.09.2012 14:55
Цитую Небайдужий:
там на обороте написано Жуковская, почетный президент люка.

так что все правильно
Та ну Вас! Ну геть зовсім зайве. Жуковська нехай програму свою представить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Оксана Колісник 07.09.2012 14:54
Цитую Чуб:
Оксаночко, герб для того, що це символ міста, а підпис-підпис тимчасового чиновника. Хіба нє?
Нє, ну по гербу топтатися якось воно того... Тимчасового підпису, натомість, не шкода.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Небайдужий 07.09.2012 14:20
там на обороте написано Жуковская, почетный президент люка.

так что все правильно