Організатори конкурсу на найкраще монументальне панно для палацу «Дружба народів» представили на розгляд громади роботи митців. Нагадаємо, що конкурс організував ПАТ «Азот» з ініціативи почесного президента Валентини Жуковської. Роботи на конкурс можна було подати із 8 червня по 24 серпня 2012 року.

– На початку літа ми оголосили конкурс на найкраще монументальне панно, яке прикрашатиме фасад «Дружби народів». Мені було дуже приємно, що черкаські митці так жваво та щиро відгукнулись на цей проект! Ми отримали 8 чудових робіт, доволі різних за своїм стилем та тематикою. Поки що переможець ще не визначений і результати конкурсу ми оголосимо після 20 вересня, – розповідає Валентина Жуковська у Фейсбуці.

 

 

 

 

 

 

 

 

До складу журі увійшли відомі архітектори, митці та представники органів влади:

• Іван Фізер, скульптор, секретар Черкаської обласної організації Національної спілки художників України.

• Сергій Фурсенко, архітектор.

• Юрій Іщенко, голова Черкаської обласної організації національної спілки художників України.

• Микола Упир, головний архітектор міста Черкаси.

• Василь Дмитренко, головний архітектор Черкаської області.

• Ірина Топчій, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

• Олександр Єльченко, директор департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради.

Валентина Жуковська закликає черкащан знайомитися з роботами та висловлювати свою підтримку проектам, що сподобалися. Найкраща робота прикрасить фасад палацу «Дружба народів», а її автор отримає грошову винагороду у сумі 15 тис. грн. Автори робіт, що посядуть друге та третє місце, отримають 10 тис. грн. та 5 тис грн. відповідно.

реклама

Коментарі  

 
-2 #35 Данил 20.09.2012 22:21
Цитую Тарас:
Другий варіант або четвертий!
Капец только не єто какой 2 або 4 просто кошмар :-x , ну и бачення у Вас шановный Тарас!!! :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #34 Данил 17.09.2012 19:39
[quote name="Оксана Колісник"][quote name="Стас"]Поделюсь размышлизмом :-) : Весело панно 30 лет и никто и никогда особого восхищения никогда не высказывал, воспринимали как данность, даже особо никто не всматривался в сюжет :-) - "ну есть и есть, по совдеповски квадратные физиономии, рабочие, крестьяни как с плакатов которые висели на територии каждого завода". А как только сняли - "ШЕДЕВР!!!! Что вы наделали - этоже произведение искуства, визитная карточка Черкасс!"
Я верю что все что делается - делается к лучшему!


Согласен!!! висели крестьяни да весели себе помаленьку,не привлекая к себе внимания, и опять возращяються к бональщене козаки, шаровары,кони, горы и квадратные лица европа блин)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #33 Оксана Колісник 13.09.2012 10:28
Цитую Стас:
Поделюсь размышлизмом :-) : Весело панно 30 лет и никто и никогда особого восхищения никогда не высказывал, воспринимали как данность, даже особо никто не всматривался в сюжет :-) - "ну есть и есть, по совдеповски квадратные физиономии, рабочие, крестьяни как с плакатов которые висели на територии каждого завода". А как только сняли - "ШЕДЕВР!!!! Что вы наделали - этоже произведение искуства, визитная карточка Черкасс!"
Я верю что все что делается - делается к лучшему!
Ну, цілком можливо. Як в народі кажуть: "кому війна, а кому - мати рідна". Усе відносно, чи не так? :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #32 Стас 13.09.2012 08:45
Поделюсь размышлизмом :-) : Весело панно 30 лет и никто и никогда особого восхищения никогда не высказывал, воспринимали как данность, даже особо никто не всматривался в сюжет :-) - "ну есть и есть, по совдеповски квадратные физиономии, рабочие, крестьяни как с плакатов которые висели на територии каждого завода". А как только сняли - "ШЕДЕВР!!!! Что вы наделали - этоже произведение искуства, визитная карточка Черкасс!"
Я верю что все что делается - делается к лучшему!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #31 Саня 11.09.2012 23:40
На мой взгляд автору №1 получилось поймать футуристический образ, что то новенькое! арнаменты похоже из стекла должно ночью быть очень красиво! автору респект... :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #30 Стас 11.09.2012 22:38
На forum.ck.ua народ предлагал вместо класического панно сделать из стекляной плитки, а что если развить идею и сделать вместо панно витраж? Я такой видал в Чернигове (собор всех черниговских святых)площадь, на вскидку метров 100 кв. в инете можно найти фотку, но вживую смотрится супер!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #29 Рома 11.09.2012 11:25
Цитую Байдужий:
http://forum.ck.ua/viewtopic.php?p=3120985#p3120985

тут на здании сделали :-*

А виставляти ці роботи ніде не будуть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #28 Байдужий 11.09.2012 11:08
http://forum.ck.ua/viewtopic.php?p=3120985#p3120985

тут на здании сделали :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #27 Рома 11.09.2012 10:25
Згоден, 2 або 4. Четверте - досить гарно говорить про те, що є головною гордісттю нашого міста - Козацтво, Дніпро, Шевченко (бандура та перо - це про нього я вважаю?).
А друге - хіба ви не бачите? Це ж і є репродукція старого панно. Вкотре впенююсь що нашим людям аби похаїти щось, і далі свого носа вони не бачуть.
Хто знає, де можна подивитись їх наживо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #26 Наталья 10.09.2012 11:31
Пусть останется уже как есть, безо всякого там искусства... ночью очень красиво смотрится :sigh:
http://procherk.info/news/7-cherkassy/9822-sche-odna-budivlja-v-cherkasah-svititsja-vnochi
не думаю, что "фотообои в квартирах" всё ещё в моде