реклама

реклама

Голова Держрибагенства Артем Ріпенко підписав наказ про звільнення керівника Черкаського рибоохоронного патруля Віктора Іванька. У той же час сам Іванько перебуває на лікарняному.

1ba32d4ded9ae11ebf80be032df60cf2

Власне, сам Віктор Іванько керував черкаськими екопатрульними останні три роки.

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Степанич 16.02.2022 09:56
Це не той Іванько, який був мєнтом в Золотоноші і мав там негативну репутацію?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Панас 14.02.2022 23:38
Ще один хабарник і ловець рибки в мутній воді покотився! А на лікарняний втік, бо посаду втрачати шкода? Надто жирне місце, розумію...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Андрій 14.02.2022 12:57
Він за природою вояк і має через суд відстояти своє ім'я. Яким буде той суд то інше питання. Дуже бісить що винні в цьому тварюки й досі сидять в м'яких кріслах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Богдан 14.02.2022 11:30
Негідники! Ця людина заборонила промисловий лов риби на частині Кременчукського водосховища. Риби за цей час стало більше. Кажу це як рибалка. Минули ті часи коли стоїш на лодці на вудку ловиш, а тебе промисловики сітками прям під лодкою стелять. Браконьєрів може й не поменьшало, але так внаглу щоб стелили я давно вже не бачив. І як людина начебто не поганий був. Ютуб канал був гарний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Микола 14.02.2022 11:04
Якщо саме таких звільняють, бо найгірший стан справ саме в нашій області, - то все зрозуміло!! Керівництву агенства потрібна лидина, яка на Київ чемодани та рибу возить, а не бігає за порушниками та штрафи виписують...!! Мабуть, «не того» впіймали нещодавно!!! А там же «зелень» на рибалку з особняків під гіричем їздить - на знайшли спільну мову!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Стас 14.02.2022 10:13
Відповідно до ч. 3 ст. 40 Кодексу законів про працю України (далі ― КЗпП), не допускається звільнення працівника у період його тимчасової непрацездатност і (крім звільнення за нез'явлення на роботу протягом більш як чотирьох місяців підряд унаслідок тимчасової непрацездатност і) з ініціативи роботодавця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Стас 14.02.2022 10:09
Цікаво.Звільнити під час хвороби працівника не можна. Суд зобов*яже відновити...і виплатити кошти за час ,що працівник вимушено не працював. Це Закон.Але...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Скептик. 14.02.2022 09:15
Ситуація ясна як сонце в безхмарний день. Іванько надто самостійний , виконує Закони і відмовляється покривати злочинців. Начальству , звичайно це не до снаги. Тому що самі вони недалеко від злочинців відійшли. Але я думаю , якраз на фоні грядущої війни з рашкою і перевіряються люди. Хто чого вартий.