Сьогодні, о 12-й годині, у Черкасах на Театральній площі розпочався мітинг на підтримку телеканалу ТВі. Людей прийшло небагато. Серед присутніх були і журналісти, і громадські діячі, і політики тощо. Кожен охочий міг виступити. Ніхто з присутніх не мав партійної символіки. Над натовпом майорів прапор України.


Крім трансляції подібної акції з Києва, на черкаській площі можна було побачити і «Стіну правди», де кожен охочий міг висловити свою думку щодо ситуації навколо каналу ТВі.

Серед політиків на мітингу можна було побачити Любов Майбороду, Олексія Малиновського та інших.

З колонок лунала музиці, а саме повстанські пісні.

– Черкаські журналісти солідарні з колегами з телеканалу ТВі, – сказав у своєму виступі голова Черкаської обласної організації НСЖУ Сергій Томіленко. – Можливо, цей мітинг для журналістів нетиповий, бо для нас природнім є писати про мітинги, а не брати в них участь. Проте ключовим для нас є захист професійних прав. Те, що на сьогодні гострою є ситуація зі свободою слова в Україні – очевидно. І коли ми бачимо, що владне середовище нині є агресивним до нас, то природно, що хочемо захистити свої права.

Дивіться ВІДЕО з події.


Мітинг на захист Тві відбувся й в Умані. Там на знак протесту учасники акції одягли наліпки на рота та лопали кульки з написом «цензура».

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Оксана Колісник 14.09.2012 19:43
Оце дія! Пишаюся Павлоградом http://www.pravda.com.ua/news/2012/09/14/6972778/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Очерет 10.09.2012 22:06
Для себе зясував, що в Черкасах справжні журналісти - професіонали майже відсутні
, бо всі справжні були на площі, а це сльози з всього загалу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Юпитер 10.09.2012 10:03
Оч удивило то, что даже в Умани люди собрались и вышли поддержать ТВі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Валентин 10.09.2012 09:53
Молодці!Треба боротись за свободу слова!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Кирилл 09.09.2012 21:59
с ментом прикольный момент - такой типа я тут за вами всеми смотрю)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Сергій 09.09.2012 21:35
Цитую Оксана:
Обіцяли мітинг не політичний, а в Умані зробили пр-акцію Полякова. він на усьому піариться - дістав уже :-x :-x :-x

Я прихильник "Свободи".Був присутній на мітингу.Де ви бачили там піар?Як я бачив, не було ніяких партійних атрибутів і закликів голосувати за кого-небудь.Чи людина вже не може просто прийти на мітинг?
Хто заборонив прийти на мітинг іншим кандидатам?Чи їм просто важко відірвати свої зади від крісел і виразити свою громадянську позицію?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Віталій 09.09.2012 15:28
#4 Одр*** 09.09.2012 10:19
Гнилиці американські та кокер-спаніель Томіленко!


Интересна политика у модераторов этого форума, ...................................... Вместе с эти, я категорически осуждаю личные оскорбления в адрес Сергей Томиленко. Его можно критиковать за многое, но не откровенно оскорблять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Одр*** 09.09.2012 10:19
Гнилиці американські та кокер-спаніель Томіленко!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Серж 09.09.2012 08:45
В кінці відеоролику, на плакаті хтось написав: "я хочу жити в свободній країні" :lol: