Із 15 лютого 2021 року оголошено літературний конкурс творів (книг, збірок) для дітей «Лоскотон», заснований департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради спільно з Черкаською обласною організацією Національної спілки письменників України.

Прийом робіт на Конкурс закінчується 15 квітня. До 15 травня проводиться громадське обговорення творів-претендентів. Визначення переможця ‒ до 20 травня. Вручення відзнак переможцю приурочується до Міжнародного дня захисту дітей - 1 червня.

До участі в Конкурсі допускаються книги, збірки чи прирівняні до них публікації в літературних часописах, які надруковані за останні 3 роки й не відзначені іншими преміями. Мова творів ‒ українська. Один і той же автор може бути переможцем Конкурсу лише один раз і прижиттєво.

Право висунення робіт на участь у Конкурсі мають колективи творчих спілок, організацій, установ, навчальних закладів, громадських об’єднань,засоби масової комунікації - за згодою автора.

Кожна з організацій може подати на участь у Конкурсі одну чи декілька книг/збірок одного автора.

Організація, яка висуває претендента на участь у Конкурсі, подає до конкурсної комісії такі документи:

1)   офіційне подання про участь у Конкурсі того чи іншого претендента,в якому формулюються мотиви висунення і дається коротка характеристика твору;

2)   п'ять примірників представленого твору чи творів;

3)   протокол або витяг із протоколу зборів про відповідне колективне рішення щодо висунення робіт на участь у Конкурсі;

4)   рецензії, відгуки чи публікації в пресі, за їх наявності

Переможець визначається таємним голосуванням членів конкурсної комісії.

Хід і підсумки Конкурсу висвітлюються в засобах масової комунікації.

Переможцю Конкурсу вручається Диплом, підписаний міським головою Черкас, головою обласної організації НСПУ та головою конкурсної комісії, а також грошова винагорода 7 тис. грн.

Твори на Конкурс подавати/надсилати за адресою: 18000 м. Черкаси, вул. Гоголя, 251, тел. 36-00-06, Управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики.

Конкурсна комісія


реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100