Партія регіонів має право звертатися до своїх партійців за благодійною допомогою, бо це прописано в статуті партії. Про це «Прочерку» повідомив перший заступник Черкаської обласної організації Партії регіонів Микола Тимошенко.

– Але це стосується тільки членів Партії регіонів. До інших громадян партія з такими проханнями не звертається, – говорить Микола Тимошенко.

Нагадаємо, що з проханням надати благодійну допомогу Черкаській обласній організації Партії регіонів для формування виборчого фонду партії організація звернулася до місцевих підприємців. Один з обурених підприємців поскаржився на такі дії правлячої партії громадянській мережі «Опора».

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 володимир 11.09.2012 10:29
Які ж ви всі наївні!!!!!
Сьогодні Регіонали, а завтра ви ніхто, і все це станеться через них!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Золото партії 11.09.2012 08:19
Цитую Марія:
А вам не соромно брехати, панове регіонали?

Ну і скільки в тебе випросили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Правдоруб 10.09.2012 23:42
А боти чешут.... Хорошо хоть с фантазией начали писать односельчан вспомнили. Видать бабка с котом надоумила.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Фотолюбитель 10.09.2012 21:31
Спасибо за фотку, "Прочерк"! ........................:-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 aSS 10.09.2012 21:30
Бреше рудий! Гроші вибивають у першу чергу з тих підприємців, які підтримували "помаранчевих".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Мамай 10.09.2012 21:24
Соціальні ініціативи та покращення життя
В. Януковича та Партії Регіонів

Ми вже зробили….

- Ми розділили Україну мовним законом, тепер «теляча» українська мова стане мовою нижчої раси.

- Ми впровадили пенсійну реформу. Тепер жінки підуть на пенсію в 60, а чоловіки в 65 років.


Ми це зробимо…

- Ми змінимо Конституцію. Вибирати президента буде Верховна Рада.
- Ми впровадимо адміністративну реформу при якій зникнуть сільські та районні ради, поштові відділення. За довідкою попрямуєте за багато кілометрів…
- Ми підготували закони, які дозволять нам скупити вашу землю за копійки.
- Ми позакриваємо «неперспективні » школи, тому – що НАМ їх не вигідно утримувати.
- Ми відновимо «історичну справедливість» - де героями України стануть М.Муравйов, Й.Сталін, Петро І, Катерина ІІ та інші кати України.

Покращення життя вже настало.
Голосуйте за нашу
ПАРТІЮ РЕГІОНІВ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Вовчик 10.09.2012 19:42
А в БЮТі не просять,а нахабно крадуть у своіх під патронатом нинішніх кандидатів у нардепи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 лояльний 10.09.2012 17:36
А почему выпрашивают? Пишите, пишите чесно. А как иначе. Каждый член партии, и не только регионов помогает материально. А что, в опозициии каждый конкретно с кармана? У Булатецкого нету, у него стройка, Бондаренко учится,...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 АЛЬТЕРНАТИВА 10.09.2012 17:01
Байдужому. Ну хочеш ти в партію регіонів, ну й що? вони говорилося уже не беруть пів року термін випробовувальни й.А потім можливо, якщо зарекомендуєш себе гарно, візьмуть. Дід говорить, іди, бо це серйозно.Мабуть піду кандидатом.Бачу, буде толк.Мої діти підтримують.А я дурак слухав юльку.баба сногсшибательна , ребята, я вам скажу.обікрала мене як мужчину і як плательщика налогів.а я повівся.більше налево не ногою.іду в регіони.пока
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Марія 10.09.2012 16:58
А вам не соромно брехати, панове регіонали?