реклама
Sucurity Police

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко після відпустки вже на місці. Сьогодні він дав ряд розпоряджень, зробив ряд заяв,а ввечері виступив на телеканалі ВІККА.

– У Черкасах ситуація контрольована, та зрозуміло, що ситуація в Україні критична. Бо гинуть наші люди, співвітчизники. Боляче, що російські солдати крокують по нашій землі. Я спілкуюся з своїми колегами. Ситуація в деяких містах критична. Та наше завдання, завдання органів місцевого самоврядування, місцевої влади забезпечити безперебійну роботу органів ЖКГ, критичної інфраструктури. Паніки не повинно бути. Я на місці, моя родина тут, мої діти тут. Я буду залишатися жити тут до кінця, – зазначив мер Черкас.

099

Він сказав, що прийнятий військовий стан. У зв’язку з цим скоро керуватиме військово-цивільна адміністрація.

– Але поки її немає, поки не призначено керівника військово-цивільної адміністрації я як міський голова беру зобов’язання керувати і забезпечувати місто продуктами харчування, теплом, водою, паливно-мастильними матеріалами, іншими необхідними речами, – сказав Анатолій Бондаренко.

Можна сказати, що місто працює в звичному режимі. Окрім того, за словами мера, спрощена процедура пересування громадським транспортом. Тобто тролейбуси возять людей безкоштовно.

– Думаю ми приймемо рішення, щоб весь громадський транспорт їздив безкоштовно, доки ми будемо в змозі забезпечити його енергоресурсами. Оце коротко все. Всі працівники черкаської міськради на робочих місцях, чоловіки на робочих місцях, жінки, у яких є діти, вони лишаються з дітьми, бо дитсадки фактично після обіду фактично не працювали. На жаль, багато батьків не хочуть вести в садки дітей. Тож завтра будуть працювати лише чергові дитсадки.

Мер також висловився проти паніки, здивувався, що деякі люди забрали весь бензин.

– Ніхто нікуди не втече. Та й непотрібно тікати. Залишайтеся на своїх містах у своїх домівках. Ми змушені були блокувати декілька заправок, щоб забезпечити техніку комунальних підприємств, техніку водоканалу, Швидкі допомоги, техніку, яка забезпечує іншу діяльність, – сказав мер.

Бондаренко нагадав, що діє комендантська година, з 22.00 до 6.00. Попросив зберігати спокій, залишатися вдома. Сказав, що влада докладе максимально зусиль, щоб забезпечити безпекою місто.

Мер зазначив, що налагоджена система оповіщення.

- Налагоджуємо декілька бомбосховищ. Були зауваження, що в Підвенно-Західному районі не вистачає бомбосховищ. Це теж вирішили, - сказав мер.

реклама

Коментарі  

 
0 #4 Володимир 25.02.2022 09:35
Пропоную штаб тероборони розмістити в аеропорту. Взлітну полосу заблокувати (а її ж готували для боінгів, то ІЛи з десантом сядуть, або гвинтокрили) від посадки десанту - літаків та вертольотів. це значить, що стінгери та джавеліни обов'язково повинні бути. В залежності від розвитку ситуації в Україні - подивіться на карту - це потенційно важливе місце.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Сергій з Кривалівки 25.02.2022 09:22
Цитую КОЛЯ:
поверніть РЄУ
грабіжницьку нову якість геть

Тільки не СУБи - таке ж лайно. РЕУ - так, найкраще обслуговували будинки і не вимагали чималих грошей..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 КОЛЯ 24.02.2022 23:29
поверніть РЄУ
грабіжницьку нову якість геть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 ВЦА 24.02.2022 22:25
Місто і без нього справлялось, не гірше до речі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100