реклама

реклама

Днями в мережі черкащанин поскаржився, що отримав дві дози вакцини, але не зміг отримати сертифікат вакцинації, бо у нього не виявилося підписаної декларації з сімейним лікарем. Водночас відсутність декларації стала для нього сюрпризом, адже він мав угоду з сімейним лікарем, проте останній… звільнився! Про це, власне, черкащанин дізнався, вже намагаючись отримати сертифікат вакцинації.

37_main

У коментарях люди скаржилися на подібну проблему. У декого навіть були трагічні випадки, коли лікар помер, а пацієнт і не знав про це та думав, що має дійсну декларацію з сімейним лікарем.

241485692_1048521389245240_1430068041020573199_n

Як бути в такій ситуації? Та хто повинен повідомляти пацієнту про розірвання декларації, щоб потім не було сюрпризів? Про це сказав у коментарі «Прочерку» директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Всеволод Кульчиковський.

image.php

– Вибір сімейного лікаря – особиста справа кожного. Де людина знайшла підходящу для себе кандидатуру, з тим і заключає декларацію. Тож не можна нав’язувати поліклінікою вибір людині. Але перезаключити декларацію таки треба. Якщо в закладі, де людина обслуговувалася немає вільних лікарів, доведеться шукати в іншому. Бо зрештою і набирати безкінечно пацієнтів поліклініка не може. Національна службою здоров’я обмежена кількість декларацій, бо це впливає на якість роботи лікаря. Але дійсно, декларація з лікарем для отримання сертифікату вакцинації повинна бути. Теоретично, поліклініка мала б повідомляти пацієнта про те, що лікар або звільнився, або помер (на жаль, були такі випадки). Разом з тим, ви повинні розуміти, що є певні і людські моменти, завантаженість працівників поліклініки, тож можна припустити, що комусь з тисячі чи двох тисяч пацієнтів і не повідомили. З іншого боку, людина підтримує зв'язок з сімейним лікарем, хай раз чи двічі на місяць контактує, – сказав Всеволод Кульчиковський.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #16 Ремарка 24.09.2021 13:27
Цікаво, а за цього пацієнта Центр первинної медико— санітарної допомоги продовжував отримувати кошти від НСЗУ, була надана інформація про анулювання декларації?
А керівник профільного департаменту ознайомився з Положеннями про сімейного лікаря? Навіть пересічному громадянину соромно читати таке непрофесійне пояснення!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 минздрав 24.09.2021 12:31
Цитую ооо:
Думаю, по данному вопросу нужно обращаться в минздрав.

Не наш уровень - только в ООН !:-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 Артем 24.09.2021 12:30
Цитую ооо:
Думаю, по данному вопросу нужно обращаться в минздрав.

Навіщо нам горздрав??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 ооо 24.09.2021 06:58
Думаю, по данному вопросу нужно обращаться в минздрав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 ооо 24.09.2021 06:55
Все для человека! Медики когда отвечали за свои ошибки? Никогда. Печально все.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Чим думає 24.09.2021 06:28
людина підтримує зв'язок з сімейним лікарем, хай раз чи двічі на місяць контактує, – сказав Всеволод Кульчиковський .

У сімейного до 2000 декларацій, навіть один дзвінок від кожного,це 100 дзвінків в в робочий день.Не думав, що такі ... Чиновники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Є сайт ЧМР 23.09.2021 22:24
[quote name="Игорь Николаевич"]Чиновнику стало відомо про проблему при звільненні сімейного лікаря

Негарний дядько - директор ..., на сайті Черкаської міської ради напиши, в лікарні є сайт і соцмереж. Дядя Редиска ти...Невже кеба не варить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Борис 23.09.2021 22:16
Цитую Игорь Николаевич:
Чиновнику стало відомо про проблему при звільненні сімейного лікаря- ті паціенти, які рідко звертаються до сімейнного лікаря, роками можуть не знати про відсутність діючого договору. Як реагує чиновник?- А ніяк!- його проблеми паціентів не цікавлять, на його зарплату це не впливає. Такий чиновник в нормальній країні мабуть, був би вже звільнений....Навіщо таких наймають на роботу, яка оплачується за рахунок нашіх податків?


Та народ винний, тільки ЗА ТЕ ,ЩО НЕВІГЛАСИ НА ПОСАДІ. Ох не дарма вулицю Залізняка біля лікарні поновили
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Игорь Николаевич 23.09.2021 16:33
Чиновнику стало відомо про проблему при звільненні сімейного лікаря- ті паціенти, які рідко звертаються до сімейнного лікаря, роками можуть не знати про відсутність діючого договору. Як реагує чиновник?- А ніяк!- його проблеми паціентів не цікавлять, на його зарплату це не впливає. Такий чиновник в нормальній країні мабуть, був би вже звільнений....Навіщо таких наймають на роботу, яка оплачується за рахунок нашіх податків?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Вони 23.09.2021 15:50
Прийшли до влади на хвилі революції гідності, а буде революція Справедливості, коли буде забезпечена помста дрібним чинушам та їх майно, по іншому не виходить...