реклама Делікат

В .о. міського голови Черкас Віктор Білоусов планує прийти сьогодні на євромайдан, що відбудеться сьогодні о 18.00 на Театральній площі. Про це Віктор Федорович повідомив у коментарі «Прочерку».

– Звичайно, я прийду. Хочу подивитися в очі людям, бо мене звинувачують уже ледь не у всіх смертних гріхах… Я такий, як і вони. В мене ростуть діти, внуки. Я – не противник євроінтеграції, але є моменти, коли хтось повинен ухвалювати рішення, хтось повинен за когось турбуватися, нести відповідальність. Я її взяв, – зазначив Віктор Білоусов.

Він не виключає, що питання щодо заборони мирних зібрань на центральних площах буде порушуватися під час завтрашньої сесії міської ради. Втім поки що в порядку денному його немає.

Як відомо, 25 листопада Черкаський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про заборону з 26 листопада до 25 січня 2014 року пікетування, пішої ходи, демонстрацій, зборів на центральних площах міста – Соборній, «Дружбі народів», Театральній та Європейській. Рішення було ухвалене за адміністративним позовом в. о. міського голови Черкас Віктора Білоусова.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+8 #13 Loki 27.11.2013 17:51
Теж мені, яндрус знайшовся)).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Остап 27.11.2013 17:44
Цитую ЧЕРКАЩАН7И:
А СИСОЄВ*А БУДЕ?
О то ще та євроінтегратка.... Якщо Тулуб з корейцем скажуть - то буде
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Остап 27.11.2013 17:42
А як же Новий рік ??? теж заборонили народні гуляння ??? а день визволення Черкас??? Ха-ха... При..... Просто звикли самі не виконувати закони і жити по совісті от і заборонили (на всяк випадок свою д.... прикрили тазіком). Бо народ все одно прийде і будуть бастувати, святкувати, бухать і танцювать. Просто звикли порушувати закони (а цей припис дурний і недолугий) і влада нас цього теж вчить. Ганьба БІЛОУСОВУ !!! ГАНЬБА ! Ганьба! Ганьба!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 незнайка 27.11.2013 17:18
Во время похолодания дети мерзли в детских учреждениях Неси свою ответственность в церкву Постав свичку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 123 27.11.2013 17:12
пропоную закидати його яйцями :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Ассистент Куклачёва 27.11.2013 17:07
Цитую ЧЕРКАЩАН7И:
А СИСОЄВ*А БУДЕ?

вместо неё дежурит Сыс*ев-Белоусов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 иван 27.11.2013 17:05
а в 37-м рука б не дрогнула у комуняки всех бы давно в распыл пустил да лес валить отправил
Вот из-за таких перекрасившихся коммунистов которые сегодня вместе с ж*доолигархами последнюю рубашку с людей снимают молодёжь подальше от России ближе к Европе хочет