реклама Делікат

Голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко завтра зранку їде до Києва й кличе депутатів із обласної й міської ради їхати разом на Майдан відновлювати наметове містечко та боротися до перемоги. Допис із таким закликом з'явився на сторінці Анатолія Васильовича в соціальній мережі «Фейсбук».

«Черкащани! Жадоба влади до проливання крові на Майдані лише посилюється. Потужні делегації «батьківщинівців» із Черкащини постійно прибувають до столиці. Завтра зранку їду до Києва і кличу наших депутатів із обласної ради, міської ради їхати разом на Майдан відновлювати наметове містечко та боротися до перемоги!» – зазначив Анатолій Бондаренко. – «Ще хочу з вами, черкащани, порадитися... Є пропозиція перевезти наш намет Штабу національного спротиву з-під мерії до Києва. Там він буде потрібнішим, адже наших людей прибуває дуже багато, їм не вистачає місця для обігріву. Пишіть свої пропозиції та прохання».

реклама

Коментарі  

 
-2 #8 БАМ 11.12.2013 20:34
Толян, ти не проси, вимагай!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 комент 11.12.2013 19:14
Продажна шкура!! не вірю!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Черкасець 11.12.2013 18:31
Цитую Булатецький:
Лексус свой продай и купи несколько палаток в Киев!


Не можна. Це партійний "бобік", на якому підвозять агітацію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Д... 11.12.2013 18:31
Цитую Булатецький:
Лексус свой продай и купи несколько палаток в Киев!

Да, молодец. Одним наметом хочет везде засветиться. Жлобится купить еще один. А где будет греться городская армия супротиву, если штаб съедет? В окопах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 нетолерантний 11.12.2013 18:22
Та продати він намета хоче :lol:
Або ж набридло щовечора туди виходити і мерзнути, от і вирішив на Київ відправити :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Сырожа 11.12.2013 18:19
Зрадник майдану!Продавс я!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 1 11.12.2013 18:12
А ще мені наказав Тулуб убрати намет з під мерії, тож давайте його того на Київ відвеземо. А.Б.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #1 Б... 11.12.2013 18:05
Лексус свой продай и купи несколько палаток в Киев!