реклама Делікат

Керівник Черкаської обласної організації партії ВО «Свобода» Юрій Ботнар вважає, що кожен з черкащан має запитати себе: що він зробив для перемоги Майдану? Про це Юрій Ботнар сказав на Народному Віче в Черкасах 28 грудня.

– Кожен з нас має запитати себе: чи він усіх повідомив, що треба йти висловлювати свою думку? Треба, щоб кожен з нас запитав себе: а чи не подав я руку регіоналу, а чи сказав я своїм дітям не спілкуватися з його дітьми? – запитав присутніх «свободівець».

Також Юрій Ботнар назвав Партію регіонів політичними невдахами.

– Бо лише політичні невдахи можуть нацьковувати на дітей чоловіків з дубинками і зганяти бюджетників на майдани, – сказав Ботнар.

Дивіться також ВІДЕО.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #13 Уманский Еврей 30.12.2013 23:09
Я с этим Юриком даже не хочу на одной улице ходить, а не то что руки марать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Богун 30.12.2013 14:13
Звірко Юрко в ударі, сонячному!!!!! :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #11 гнат 30.12.2013 12:42
ботнарь ......, гнать в шею этого ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Чукча 30.12.2013 12:02
Еще не зародился ЧООП ВО "Майдан" а ему уже кирдык. Кирдык, потому что на сцене такая нафталиновая верхушка вождей. А подрастающее поколение больше смахивает на фюрера в отрочестве. Неужели чем большую глупость кринешь в микрофон, тем лучше народу? Вед ни одной мысли, слова на сплочение страны. Все идет по ленинскому курсу большевиков. Есть большевики и меньшевики, есть красные (опозиция) и белые (регионы) и единственный путь развития страны по словам юного фюрера, уничтожение, ну на крайний случай унижение... Не подать руки человеку твоей же национальности, но с другими политическими взглядами, убеждениями, это что демократия, к чему призывает .......?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Злюка 30.12.2013 11:40
то с беокутовцами не общаться, то детям не общаться, а у этого человека с психикой все в порядке, мож где то справочка завалялась?
или хотя бы мнение психиатра в студию :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 оса 30.12.2013 11:19
хто такий ботнарь пустишка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Пастух 30.12.2013 11:12
Як можна називати, нехай навіть регіоналів, фашистами! Та "Свободівці" більше за всих відповідають цьому. А діти тут з якої сторони? Не вистачає нам ще політичних розбірок у навчальних закладах! От таким представникам любої партії - ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Пастух 30.12.2013 10:55
...... Діти тут до чого?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Уксус 30.12.2013 10:48
Я вот не пойму, какой провокатор сделал этого ........... официальным лицом черкасской оппозиции. Думаю, тот кто это сделал, вполне заслуживает на большу медалько от ПР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Черкасець 30.12.2013 10:43
Про долучення дітей у партійне протистояння Світ вже чув з вуст Пауля Геббельса у 20-х роках минулого століття :sad: . Сподіваюсь, що в цього нацика не буде стільки послідовників і він також знайде свій притулок в політичному гетто радикальної партії Ляшка.