Заступник міського голови Черкас Павло Карась входить до народного об’єднання «Майдан» як простий громадянин. Про це він повідомив у коментарі «Прочерку».
Натомість Рада «Майдану», за словами Карася, формувалася за партійно-квотним принципом.
– Тому мені там нема чого робити. Я не представляю на сьогодні жодну з політичних сил, тому що жодна з них принципово не пропонує конкретних кроків до зміни ситуації в країні. Вони лише пропонують зміну влади. А от що вони будуть з нею робити, коли отримають, не говорять. Ніхто не говорить! Поки я не почую, що політики будуть робити зі владою, коли її отримають, я не буду підтримувати жодну існуючу політичну силу, – зазначив Павло Миколайович.
Також він додав, що черкаський Євромайдан стає все більш політичним.
– З одного боку, політики мають грати важливу роль. Але Майдан – це не лише дітище політиків. Сам Майдан виник незалежно від політиків. Якби його скликали політики, він би не зібрався. Ініціатива політиків повністю перехопити Євромайдан буде шкодити йому, – вважає Павло Карась.
Також він закликає опозицію оголосити чіткий план, що вони робитимуть зі владою.
– Партія регіонів протягом останніх трьох років розповідала про те, що веде Україну в Європу. Потім виявилося, що Партія регіонів збрехала. Вибачте, але ж ці можуть зробити так само. А опозиціонери навіть не говорять, куди вони ведуть Україну. Я хочу чітко почути їхній план дій у всіх важливих питаннях. При всій повазі до лідерів черкаської опозиції, коли слово заходить про серйозні речі: про економіку, тарифи, транспорт, у своїй риториці вони нічим не відрізняються від Комуністичної партії чи Партії регіонів. Треба говорити не про ціни, а про те, які потрібні реформи.
реклама
Коментарі
Цитую со2:
Многие представители оппозиции верили, что Евромайдан и рост протестных настроений в обществе повысили их шансы на то, чтобы овладеть властью.
Оппозиционные политики, выступавшие на Майдане, призывали к смене власти: говорилось об импичменте президента, отставке правительства, новых парламентских выборах. По сути все это свелось к очередным риторическим заявлениям, так как юридическими методами реализации подобных лозунгов добиться невозможно – в Украине нет закона об импичменте президента, а в парламенте оппозиция не смогла набрать достаточно голосов для отставки Кабмина. Выходит, оппозиция на лозунги способна, только забыла уточнить, как их воплотить в жизнь.
Многие эксперты считают, что оппозиционные политики будут всеми силами цепляться за Евро-майдан, как за лакомый кусок и подспорье для будущих выборов.
А так виходить - я не підтримую дії але нічого сам не роблю.
Стрічка RSS коментарів цього запису